Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Miért kételkedem a holdutazásban?

Miért kételkedem a holdutazásban?

Figyelt kérdés

Hali..

Annyira átlátszónak tartom a 62-63 mas holdra szállásokat ha már csak ha reálisa végig gondolom.


A legelső gondolat amin elgondolkodtatott ,hogy miért a hold túlsó oldalán landoltak az űrhajósok? Mivel a holdnak mindig ugyanazt az oldalát láthatjuk én biz isten ha eljutnék odáig olyan helyre tűzném ki az országom zászlóját hogy mindenki láthassa távcsővel + melléparkolnék a holdjáróval meg minden lommal ,hogy könnyen rálehessen találni. Vagy te nem így csinálnád??? Elvben itt megbukik az egész történet szerintem.


2. A másik amin nevettem mikor a mitológia vadász sorozatba bizonygatták az árnyékokat a fotón és egy terepasztalon kísérleteznek. A végén összehasonlítják a trepasztalost az eredetive. XD az nem tünt fel senkinek hogy ugyanolyan volt mind a 2 fotó?? Még jó ,hogy a NASA mindenben olyan lehetőséggel támogatta őket ami az igazukat bizonyítja. Nem abban kételkedek hogy nem lehetséges megcsinálni. Hanem abban hogy ezt AMERIKA meg tette volna pont a Vietnámi háborúközepén mikor minden pénzt a háborúba öltek.

Szerintem a hold hátsó oldaláról ami fotók vannak talán vannak azt egy olcsó kis úrszonda fotózhatta. Már ha egyáltalán a fotók eredetiek és nem az is kamu. Mért te láttad már hogy néz ki? Vagy valaki távcsővel saját szemével látta az USA zászlót?

Gondolom most letöltött fotókkal fogtok jönni. :D


2011. júl. 7. 16:43
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Kis fogalmazási hibákat nézzétek el sokszor írtam át és átsiklottam felettük. Azért remélem tudjátok értelmezni. sorry.
2011. júl. 7. 16:47
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

"A legelső gondolat amin elgondolkodtatott ,hogy miért a hold túlsó oldalán landoltak az űrhajósok?"

Ki landolt a túlsó oldalán? o.O

Mindegyik az innenső oldalon landolt.

2011. júl. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

"62-63 mas holdra szállásokat"

69-ben szálltak először holdra.


De kételkedj nyugodtan.

2011. júl. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Simán kételkedek.

Legyen igazad 69!

De ha én mondjuk dokumentálok egy találmányt ami fizikailag nem működhetne de mégis működik azt te elhinnéd??

2011. júl. 7. 17:36
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
egy zászlónak látszó dolgot egy robot is felvihet a holdra :). sajnos ebben a témában nagyon nehéz bizonyítani bármit is.
2011. júl. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha összehozol nekem egy 250 méter átmérőjű optikai teleszkópot, megmutatom a zászlót rajta.
2011. júl. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
85%
Egyetértek a kérdezővel.Alapból kamu minden kép,videó.A Hold felszíne tiszta sötét,poros.Namost mivel a Hold sajtból van,világossárgának kéne lennie,vagy fehérnek ha kenőssajt,de akkor a zászló eldőlt volna.Soha nem is fogunk eljutni oda mert a Milkatehén-Vezérkar nem engedi.
2011. júl. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, hogy maradt meg a lábnyoma az asztronautáknak? Tudtommal ahhoz, hogy egy lábnyom megmaradjon nedvesség kell az meg a Holdon nem nagyon van.

Nem azt mondom, hogy nem történt meg a holdra szállás, csak sok furcsaság van vele kapcsolatban.

2011. júl. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Nem kell nedvesség, ráadásul a holdpor szemcséi sarkosak, ellentétben a földi gömbölyűvé erodált homokkal.
2011. júl. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Igen a hold szemcséi sarkosak.

de ez a válasz lehet kimagyarázás is a lábnyomra.

Én csak egyet nem értek..

A hold 1/6oda a földnek.

Légnyomása nincs.

Az asztronauta ugrál métereket.... De a por ugyanúgy porzik mint itt a földi gravitációnál. Nem kéne hosszabban vagy jobban vagy kevésbé?? Év milliárdok óta aprítja a hőingadozás a követ plusz mínusz 100c fok fényben és árnyékban a holdon. Szerintem kicsit volt ideje morzsolódni a kavicsoknak.

Na most ez hogy van ??

Jön a holdkomp belesüllyed 5cm -re a porba.. 3-4 ezer kilóról beszélgetünk. Aszt ha elosztjuk 6-al akkor is szép kis súly.

Egy űrhajós legyen 100 kg. elosztjuk 6al a gravitációeltérés miatt 16KG ,-Hmm ahhoz képest jó mélyre süllyed híres Amstrong lábnyoma.

2011. júl. 7. 22:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!