Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kamaszok! Ki döntötte már el,...

Kamaszok! Ki döntötte már el, hogy mivel akar foglalkozni a jövőben?

Figyelt kérdés

Nyugodtan leírhatjátok, hogy mi az a munkakör, és hogy miért.

Ja, meg kort és nemet is !

KÖszi !


2011. márc. 10. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
most végzek az általánosban, és lakberendezőnek mennék.:D
2011. márc. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én grafikus szeretnék lenni :) jól tudok rajzolni, és így vmi rajzsuliba akarok majd menni.. 1 tantárgy, és az egyetlen, amihez értek :D


L/14

2011. márc. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Állatorvos szeretnék lenni. Imádom az állatokat, és szeretnék velük foglalkozni.

13/L

2011. márc. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Már elnézést !!!

Miért pakolásszátok át folyton a kérdéseimet ? Nem értem ! Kamaszokhoz szóló kérdésemet a Kamaszok témakörben tettem fel, akkor mégis mit keres itt ??? Jó témakörben volt...

2011. márc. 10. 19:50
 5/6 böiler ***** válasza:

Nem tudom. Faterom azt akarja, hogy villamosmérnök legyek, anyám azt, hogy ügyvéd vagy ilyesmi, nagyanyám azt, hogy orvos/pszichológus.

Hogy én mit akarok? Egy zenekarban szeretnék gitározgatni. Nincsenek nagy elvárásaim az élettől. Legyen kaja, szállás, bulik. Egyenlőre...


17/F

2011. márc. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A pszichológiai pálya mellett tettem le a voksom,tudom már milyen suliba megyek,stb.De még semmi se biztos,majd jönnek maguktól a dolgok,lehet kapok jobb lehetőséget is. Időm van,az biztos. (:

13/L

2011. márc. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!