Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki hogyan oldaná meg?

Ki hogyan oldaná meg?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok.

Még nem volt munkahelyem,de ahol a párom lakik ott ajánlottak nekem egyet az önkormányzatnál.Elmegy egy dolgozó,és a helyére én mehetnék.

Papírmunkát kellene csinálnom,utalni,bérszámfejtés,meg úgy mindenhez jó ha értek.

De én ezeket az iskolában nem tanultam,a számítógéphez értek,azzal nincs gondom.

Még nincs úgymond nagy élettapasztalatom.

Jártam betanulni 1,5 hónapot,jegyzeteltem.Jövőhéten már magamra leszek utalva,mert a nő nem fog jönni.

Félek attól,hogy olyan munkát bíznak majd rám,amit nem tudok majd megcsinálni,vagy fogalmam sem lesz róla.Vagy egy ügyfél jön valamilyen panasszal,vagy kéréssel,kérdéssel,és nem tudok rá megoldást.

Mondták a többiek akik ott dolgoznak,hogy kérdezzek majd nyugodtan,segítenek amiben tudnak.

Telefonon is kell intéznem majd dolgokat,és engem is keresnek majd telefonon,és az előttem dolgozó nő már tudta és értette a faladatát,és pl:majd ha keresnek engem,egy dologgal kapcsolatban telefonon és nem tudom majd hogy miről van szó.

2 falunak az ügyeit kell ennek az önkormányzatnak rendezni.

Elég kezdő vagyok,és félek.

Jobb lett volna,ha el tudtam volna menni egy tanfolyamra,aminek az ilyenekhez van köze.De erre nincs mód.

Az önkormányzat nem állná.

Még az is aggaszt,hogy e miatt a munka miatt,el kellett otthonról költöznöm a páromékhoz,ami 80 km-re van az én családomtól.Ez is nehéz,nehezen válok el.Tudom,hogy ez az élet rendje,csak nehéz.

Remélem beletanulok hamar.


2011. márc. 13. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerelkezz fel jó sok önbizalommal. Sikerülni fog! Szurkolunk.
2011. márc. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
semmi sem egyszerű az életben.de ha valami új életbe lépsz be nem szégyen hogy kérdezel vagy nem tudsz valamit.de mindíg ha nem vagy biztos a dolgodban kérdezz.idővel rájössz a dolgok menetére.csak figyeld meg h az ott dolgozók is hogy viselkednek h oldják meg a dolgokat nem kell kapkodni és a legfontosabb ne félj mert senki se harapja le a fejed ha nem tudsz vagy kérdezel. sok szerncsét a továbbiakban:)
2011. márc. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne idegeskedj!

Bátran fordulj a többiekhez, biztosan fognak segíteni.

ha telefonon kérdeznek valamit, és nem tudod, akkor mond azt, hogy pillanat türelmét kéred, és valakitől rákérdezel.Hidd el,ez így megy mindenhol.

Mi most kezdtünk dolgozni egy új számítógépes rendszerrel, amit egy évig tanultunk...mégis kérdezünk egymástól.Nincs ezzel semmi baj!

fel a fejjel, bele tanulsz.

A kolléganő már rutinos volt, évekig csinálta!Te is bele jössz! Majd írj hogy sikerült(ek) az első napok!

2011. márc. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Csendes típus vagyok,nehezen oldódom fel.Ezért is félek!

Köszönöm a bíztatásokat!

Odateszem magam! :)

2011. márc. 13. 15:19
 5/5 A kérdező kommentje:

Nos!Túl vagyok az első 3-4 napon.

Ebből 2 napot egyedül töltöttem,mert a kollégáimnak az irodából menniük kellett az államkincstárhoz.

És ma is munkanap van(szombaton),én vagyok az irodából csak itt.

Hát voltak dolgok amiket nem tudtam,és segítséget kellett kérnem,de nagyjából megoldom őket.

Remélem hamar beletanulok!

:)

2011. márc. 19. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!