Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ilyen gátlásos?...

Miért vagyok ilyen gátlásos? Mi oldaná már fel?

Figyelt kérdés

eddig csak 1x-2x vettem észre magamon, de most annál inkább..

nem merek ismerkedni lányokkal komolyabban..

jó, odamegyek, hogy mizujs, hogy vagy, de ha beszél valakivel (ami 1000ből 999x így van) nem megyek oda, mert pofátlanságnak tartom, hogy odaülök kb ismeretlenül hogy és elkezdek tökre másról beszélni

nem merek hülye vicceket elsütni, mert majdnem mindíg csak kiröhögnek (de próbálkozom)

és egy nagyon fontos [és amin nagyon szeretnék változtatni].. másokhoz ok nélkül nem merek hozzáérni .. pl vki vállára tenni a kezem stb.. vállára karolni (nem tudom hogy szokták mondani, remélem érthető)

ez azért is zavar nagyon, mert amíg az osztály társaim egymással hülyülnek, engem annyira nem vesznek be..


és ezt én még nem vettem észre, de anyukám mondta, hogy a tartásomról is az tükröződik, hogy zárkózott vagyok..

pedig tök nyitott vagyok.. mikor új oszt. társakkal is ismerkedtem, pár óra után úgy beszélgettünk este mintha évek óta ismernénk egymást..


meg még pár dolog amit nem tudok kifejezni..



elkezdtem már dolgozni rajta hogy ezeket a gátlásokat feloldjam.. magamban elrendeztem 1-2 dolgot, elkezdtem sportolni járni, és most kondizni is fogok (amint lesz rá pénzem)..



idővel ezek a gátlások majd feloldódnak?


2009. okt. 7. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, idővel feloldódnak! ne aggódj =)
2009. okt. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az idő majd feloldja a gátlásaidat. Én is voltam ilyen 18 éves koromra elmúlt
2009. okt. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Természetesen, ezt ki lehet nőni. Idővel minden rendeződni fog. sőt, ez már egy jó dolog, hogy elkezdtél mozogni. Valami csoportos tevékenységet is beiktathatnál a napirendedbe.
2009. okt. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!