Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ellene? Vagy...

Mit tegyek ellene? Vagy végleg vége? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

hát ez hosszú lesz, készüljetek fel :)

úgy kb 8 éve ismerek egy srácot (11 éves vok)akivel mindig jót játszottunk meg minden...ő volt az egyetlen fiú aki megértett, kiállt mellettem szal olyan volt mint egy nagyon fiatal kapcsolat :) ez így ment nagyon sokáig, egészen ennek az évnek az elejéig. ő most 7.-es én 5.-es (nem bukott egyikünk se) és szerintem ezzel van a baj. ugyanis egyszer tettem neki egy megjegyzést a barátnőjéről...és...hát azóta nem non vagyunk jóba.lehet hogy féltékenység volt nem voltam vele tisztába.

az a fura az egészben h valamikor a legjobb barátnőm belerángatott egy msn beszélgetésbe és tök rendes volt velem és szinte ő hízelgett nekem mikor nekem kellett volna tőle bocsit kérni :S

másnap köszöntem neki az utcán de nem köszönt vissza. és ez így ment egészen 4-éig.(akkor volt a szülinapom)így én minden rosszat mondtam róla a háta mögött.pl hogy tiszta szemét mer csak azon a napon köszönt..vagy ez a gyerek nagyon köcsög!!! ő is tett rólam meg a barátaimról megjegyzéseket! sőt miatta ugrott az első barátom!

szóval ilyeneket. de egyszer felmentem facebookra és ott bejelölt engem mint a 3. legjobb barátja. tehetek ezellen vmit?


2011. márc. 13. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
BESZÉLJ VELE! Van szád, neki meg füle. Meghallgat.
2011. márc. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát nem is tudom...a srác ügyben elég félénk vok...de azért köszi lehet h megfogadom a tanácsodat
2011. márc. 15. 12:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Jaja, beszélj vele.

(hozzáteszem,h olyan hülyén viselkedtek /viselkedsz,hisz ő lehet,h csak miattad volt ilyen...).

És mi az,h fiúügy?! Ez csak egy baráti beszélgetés...(ami nem hiszem,h muszáj személyesen,elég msn-en/facebook chaten)

2011. márc. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

bocsánat, nem fiúügy,hanem srác ügy xD

(elöző vok)

2011. márc. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!