Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Téged is "szivattak" már...

Téged is "szivattak" már azzal h lenyomtak a víz alá? Kik? Hol? Hogyan?

Figyelt kérdés
csak szeretném megtudni, más is kapta-e már meg úgy ahogy én XD
2011. márc. 14. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem rokonom csinálta ezt gyerek voltam még-.-

és a medencében voltunk és lenyomott a víz alá, persze ő csak viccnek szánta meg röhögött is rajta, de akkor nem tetszett. Most viszont így visszagondolva röhögök rajta :DD

2011. márc. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
csak simán lenyomott v valami más módszerrel kedveskedett? (pl. alsómadárfogás, mittudomén XD )
2011. márc. 14. 17:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Oh az a víz alá lenyomós csak egy kis része a többinek. Volt amelyik a párnát rakta rá a fejemre és közbe meg röhögött én meg ott fulldokoltam, de persze ezt is csak viccnek szánta.. xD igen ilyen elmebeteg rokonaim vannak xD.

veled mik történtek? mesélj te is :dd

2011. márc. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jaj, nekem az öcsém csinálta ezt a strandon! Ő is jót röhögött rajta, én meg majd megfulladtam.
2011. márc. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

a "hogyan"-ra is válaszoljatok lécci XD

17:11-re válasz: a legbrutálabb pl. h vizen háton fekszel és abból vagy egy méter mélyre nyomnak le XD

de gondolom az arccal előre lenyomás a leggyakoribb XD ki hogyan kapta még? :)

2011. márc. 14. 20:04
 6/6 anonim válasza:
Oh hát én táborban bekerültem eléggé a központba és mikor a balcsin voltunk állandóan lenyomtak..Volt amelyik a fejemet belenyomta az iszapba..Egyszer kitaláltam h bemegyek a mély részére ahol nem ért már le a lánbam(tudok úszni) és h majd azt mondom h "itt nee mert nem ér le a lábam" Jah és én még aszittem h ez beválik..haha.nem.volt egy nagydarab gyerek,az bejött értem,kivonszolt oda ahol leért a lábam és ott nyomott le..volt amikor az egyik csávó lenyomott aztán felhúzott tovább dobott(!) a másiknak aztán így tovább vagy háromszor..akkor nagyon haragudtam rájuk de utánna már csak röhögögtem :DDD este meg megbosszultam mert összefirkáltam az arcukat rúzzsal igaz szakállas trükk de nekem tetszett (:
2013. máj. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!