Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon berezeltem. Szerintetek...

Nagyon berezeltem. Szerintetek van okom aggódni?

Figyelt kérdés
Szóval márc. 28.-án iskolai vizsgálat lesz. Látás súly stb. péniszt is néznek mert nem akarom : (
2011. márc. 18. 15:28
 1/9 böiler ***** válasza:
Nem néznek, ne parázz. Középsuliba járok, eddig 2xer volt, egyszer nem nézte meg.
2011. márc. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem nézi meg, de ha esetleg megakarja, simán megmondhatod h NEM és kész....sőt pl. ha le kell vetkőzni azt is megtagadhatod....
2011. márc. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen nem kényszeríthetnek?
2011. márc. 18. 16:03
 4/9 A kérdező kommentje:
Mert 6.-os vagyok és sokan mondták hogy lehet jön szakorvos stb. :( Meghogy kötelező!
2011. márc. 18. 16:06
 5/9 böiler ***** válasza:

Azzal csak paráztatnak. :D Olyan, mint hogy a középiskolai gólyatáborban szanaszét szop@tnak... Ne parázzál.


http://www.youtube.com/watch?v=Zi-bPYti6KY


Ezt meg hallgasd meg. :D

2011. márc. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor egyáltalán nem fognak semmit csinálni?
2011. márc. 18. 18:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Én el tudom képzelni, hogy lesz. Emlékszem, hogy valamikor általánosban a fiúk mondták, hogy nézték. De most őszintén, mitől félsz? Nem azt nézik, hogy mekkora a péniszed, hanem, hogy egészséges vagy-e. Sőt, inkább a herét szokták megnézni. (Persze nincsenek személyes tapasztalataim, csak mesélték)
2011. márc. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazad van! Minek fosni előre.
2011. márc. 18. 19:44
 9/9 anonim ***** válasza:
igen, megtagadhatod! A "kötelezőt" azért mondják mert kötelező a vizsgálatra mindenkit berendelni, de nem kényszeríthetnek semmire...Akkor pedig beírják a könyvecskébe h nem járult hozzá....ennyi
2011. márc. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!