Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi baja neki, és mit csináljak...

Mi baja neki, és mit csináljak ez ellen?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam,régebben nagyon jó barátnők voltunk (tanév elején) úgy 4-5 hónapja meg eltávolodtunk egymástól,mindkettőnket más érdekelt... Aztán az utóbbi időben mindenkinek utolsó kis r*bancnak állít be,aki mindenkinek ellopja a pasiját (teszem hozzá,ebben az az érdekes,hogy senkivel se járok már egy éve lassan... mindegy) meg hogy én ilyen meg olyan vagyok. Aztán nem volt elég,a barátnőimet ellenem fordította,és most mindenki az ő barátnője,és flegmáznak velem,meg ha megkérdezem,hogy mi a baj,akkor azt mondják hogy nehogy már nekem álljon feljebb. És bármi baja van velem,azt mással üzenteti. És emiatt sokszor én is összeveszek másokkal,ő meg a háttérben csak ül,és irányítja a a dolgokat. Meg múltkor az egyik barátnőjét kérte meg,hogy mondja el a legjobb fiú haveromnak,hogy szerelmes vagyok belé (nem is igaz) és abból is az lett,hogy egy hétig nem tudta,kinek higgyen... Jelenleg is egyetlen egy barátnőm van,akit ovis korom óta ismerek,és őt is megpróbálta már ellenem uszítani,mint a többit,csak nem jött össze,mert ő engem rég óta ismer,és ő tudja,hogy milyen is vagyok,ezért nem hitt neki... És már kezd elegem lenni ebből a csajból,hogy kavar,elszedi az összes barátnőmet,fellök a folyosón... hát persze,magasabb is,vastagabb is,könnyű bántani a kisebbet... de mégis mit tehetnék ellene?
2011. márc. 19. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Szard le. A "barátnőid" akiket elvesztettél meg nem voltak azok, ha ellened tudta őket fordítani. Ne magyarázkodj, az magyarázkodik, akinek rejtegetni valója van.

Hagyd rá.

2011. márc. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*répa*
2011. márc. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!