Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lett a ti osztályotokban...

Mi lett a ti osztályotokban lévő stréberekkel (lent)?

Figyelt kérdés
Most lehet, hogy ez egy hülye kérdés, csak kíváncsi lennék, hogy a ti osztályotokban lévő stréberekkel mi lett. Amit mindenki jósolt nekik, csak mert kitűnőek voltak (most egyértelműen arra célzok, hogy mind azt mondják, hogy nekik majd könnyű lesz az élet, de vajon igaz-e ez?).
2010. jan. 26. 20:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Bejött nekik. Orvos, ügyvéd, stb. Tele vannak lóvéval. És még családjuk is van, pedig senki nem gondolta volna, hogy pasiznak/csajoznak.

Érdemes stréberkedni.

2010. jan. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
az a szebb kérdés, hogy mi lett a nagymenőkkel, fasza csávókkal-lányokkal ;)
2010. jan. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Jajj, nehogy félre legyen értve. Csak kíváncsi voltam erre, hogy tényleg megéri-e, mert akik még általánosban voltak stréberek (most az én ismeretségi körömtől beszélek), azok most átlagtanulók, és kíváncsi voltam, hogy mi lesz azzal, aki mondjuk még középsuliban is az volt.
2010. jan. 26. 20:44
 4/14 anonim ***** válasza:
bizony, sokkal érdekesebb kérdés!
2010. jan. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Csak arra vonatkozik, aki végig stréber tudott maradni. Ha csak általánosban, azzal kitörölheti...
2010. jan. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én gimiben vagyok stréber:)Reméljük nekem is bejön:)

Amúgy pont ma beszéltem barátnőmmel,hogy volt ált.ban egy segghülye csaj,aki táncos volt és odáig vitte,hogy megjárta Monte Carlo-t,most meg az USA-ba készül.Hát,lehet többre viszi,mint mi a stréberkedéssel.

2010. jan. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Azt mondja programozó lett és közel 300 at keres nettoba.

Én elmesélem a másik végletet, a menő vállalkozóék gyerekét, még 30 évesen is apuci tartja, mentálisan tiszta beteg a sok drogtól, és póker függő.

A másik über menő, meg ül kábszer csempészésért.

2010. jan. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Stréber voltam, stréber vagyok. Az osztályban hárman voltunk stréberek. Hárman diplomáztunk le. A nagymenők vagy kapartatni jártak vagy szültek egy almot vagy még most is vemhesek a nyolcadik gyerekkel. Gratula nekik ezúton is! Én nem a 28 ezer forintos gyesemből tengődök, erre büszke vagyok!
2010. jan. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Vemhesek xD
2010. jan. 26. 21:00
 10/14 anonim ***** válasza:

amúgy nem kell strébernek lenni a suliban, hogy sikeres legyél. csak egy szintet kell tartani, legyen célod kitűzve, áldoznod kell a szabadidősből is, hogy fejlődj, stb.


sokan inkább buliznak szórakoznak mert azt hiszik, hogy majd ha kapnak vmi szar szakmát akkor ők az ászok.


mondhatjuk, hogy stréber voltam ,bár annyira nem tartom magam annak.


sulikban többnyire 3-as tanuló voltam, főleg szakközépben.


+5. évben ami egy kis fos szakképzés volt a nappali suli mellett letoltam egy esti emelt szintű tanfolyamot, kb 1 éves volt asszem, igaz sokat ellógtam a nappali suliból, lógtam az estiből is, volt amikor aludtam rajta, de elég jól végeztem, enyém lett az egyik legjobb szakdoga, és nem csak azért mert retardáltak jártak oda(a legtöbb az volt), volt előképzettségem amit a szabadidőmben szereztem.


utána 3 év alatt elvégeztem egy másik sulit nappal, ott is sokat lógtam, aludtam sokat, stb.


Most egész jól éldegélek és lesz sokkal jobb is, sok-sok diplomás feleennyire se futja.

2010. jan. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!