Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítséget kérnék! Ez nem egy...

Segítséget kérnék! Ez nem egy általános kérdés csak egy kérdés ami számomra fontos. Szeretnék lefogyni a szüleim tudta nélkül ami elég nehéz. Mivel szerintük vékony vagyok de én nem vagyok elégedett a lábaimmal amin szeretnék változtatni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
De a sport nem segít. Mit tegyek?
2011. márc. 21. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha vékony vagy,de a lábad formája nem tetszik akkor nem fogyni kéne,hanem sportolni,hogy az izmok,idomok egy szép formát vegyenek fel..A fogyással a lábad még ugyanolyan csúnya marad a te esetedben
2011. márc. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
MIlyen magas vagy és hány kg?
2011. márc. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi a baj a lábaiddal? Miért nem segít a sport?

Hány éves vagy, hány kiló és hány centi?


Egyébként meg simán normálisan kell étkezni. Mindenből egyél, de ne túl sokat. Legyen sok gyümölcs meg zöldség és kevesebb kenyér meg cukor.

Azonban ha a szüleid vékonynak tartanak, akkor tartok tőle, hogy nincs szükséged semmiféle fogyókúrára. Nem kell úgy kinézni, mint az anorexia határán mozgó modelleknek.

2011. márc. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

igen!az előzőknek igaza van!sport kell(természetesen olyan,ami azt a testrészt mozgatja meg)biciklizz sokat pl.

és el ne kezd ezt az anorexiás szarságot!

2011. márc. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gyanítom tényleg a szüleidnek van igaza, elég kritikusak tudnak lenni, ha nem vagy elég vékony.

Meg szerinted nem veszik észre, hogy nem eszel, és egyre véznább vagy? Egyél egészségesen, mozogj sokat, és fogadd el magad, meg ne a 180centi/50kilós kifutózombikhoz hasonlítgasd magad, az se szebb, mmint ha valakin felesleg van.

2011. márc. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!