Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék ilyen vékony?...

Hogy lehetnék ilyen vékony? Képek lent. Ja megmép plusz egy kérdés. Ha vízkúrázom (hány napi lehet csak vízen élni? ) akkor nem fogok visszahízni amennyi lement rólam?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


ja és nem vagyok olyan magas..(168cm) és még a csontom is erős.. és széles..


2010. dec. 26. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

1. kérdésre a válasz:sok sporttal:)kb napi 1 óra...

2.ne vízkúrázz,ha azt csinálod túl gyorsan lefogysz,és késsőbb kétszer olyan kövér leszel..

2010. dec. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Nem mindenki lehet ilyen vékony, ha vastagabb csontozatú vagy a csontodból nem tudsz fogyni. Vízkúrázni??? Ezt felejtsd el, én lékúráról hallottam. Ez arról szól hogy általad leturmixolt zöldségeket, gyümölcsöket vízzel hígítva iszol. Orvosi ellenőrzés nélkül 3 napig lehet csinálni.
2010. dec. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Én vízkúrával fogytam le 20 kilot ilyen vékonyra. Azóta a BMI-m 30, mert már a salátától is hízok.
2010. dec. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Elindult a jojó effektus. Az ember gyomra azért lett kitalálva, hogy mindig tele legyen. Ha nem eszel a szervezeted kétségbe esik és zsírt kezd tárolni. Inkább sportoljatok!!!!
2010. dec. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha "vízkúrázol", akkor az izomban lévő szénhidrátot kezdi el égetni a szervezet, majd az izmokat(szívizmot is). Ezek a szénhidrátok vizet kötnek meg, de mivel felhasználja őket a szervezet, ezért víz is fog távozni a szervezetedből.

Ezzel a módszerrel csak a testsúlyodat csökkentheted, a testzsírszázalékodat semmiképpen sem.

2010. dec. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha vastag a csontod semmi féle képen nem leszel ojan sovàny. A baråtnõm is ezzel kinozza magàt ès szerintem mår anorexiàs, egész nap semmit sem eszik. Ha fogyni is akarsz enni kell,h tåpanyaghoz jusson a szervezeted, egyél gyakrabban keveset,ne tömd magad, lefekvés elõtt kb3 òråval ne egyél, ja és sportolj. Nekem így sikerült 8kilót leadni.;)
2010. dec. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"1. kérdésre a válasz:sok sporttal:)kb napi 1 óra... "

Most ugye nem mondod komolyan, hogy ezek a lábak találkoztak sporttal életükben?...

2010. dec. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!