Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meghalt a nagymamám, mindíg...

Meghalt a nagymamám, mindíg azt emlegette, hogy a temetésén szeretné, ha lejátszanák az egyik Zámbó Jimmy számot. Ez megoldható?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnénk ezt a kérését teljesíteni, de fogalmunk sincs, hogyan.Pappal kell egyeztetni?Vagy kell érte fizetni?Aki tud, kérem írjon, köszönöm.
2011. márc. 24. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
elvileg lehet ilyet csinálni. megkéritek, h a szertartás után lefusson az a szám. sztem a pap beleegyezne, hisz addigra már az ima, áldás, siratás, minden megvolt.
2011. márc. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A temető irodájában,ahol majd intézitek a temetést.Hogy fizetni kell-e,azt sajnos nem tudom,de a ravatalozóban mindig szól zene amúgy is,szerintem mindegy nekik,hogy micsoda.Mindenképpen kérdezzetek rá.
2011. márc. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a temetkezési vállalkozóval beszéltük meg a zenét.
2011. márc. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó.Nektek kellett fizetni? MI csak egy számot szeretnénk?
2011. márc. 24. 10:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez megoldható úgy is, hogy fogsz egy magnót és kiviszed a temetőbe. Csak azt kell egyeztetni, hogy mikor legyen a zene.
2011. márc. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem rég voltam olyan temetésen, hogy egy magnóról szóltak a család által összeállított számok, amíg a földbe leengedték a koporsót, meg amíg behantolták, és rátették a koszorúkat.A család vitte a magnót.És ha jól emlékszem, a ravatalozóban is azok a számok szóltak, nem a templomi szokásos.
2011. márc. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A nagymamámat amikor szórták,az AVE MARIA ment kazettáról.Nem kellett érte fizetni,benne volt a temetési költségbe,igaz a kazettát mi vittük.Oda adtuk a papnak a temetés elött,és megbeszéltük mikor inditsák el.Ez a Budapesten az új köztemetőben volt.
2011. márc. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!