Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Megromlott a...

Mit csináljak? Megromlott a barátságunk!

Figyelt kérdés

Még általánosban volt 2 nagyon jó barátnőm.Aztán elballagtunk,ők ketten egy középsuliba mentek,és egy másikba.Ennek 2 éve,és azóta nagyon keveset találkozunk,vagy ha találkozunk is,akkor is csak futólagosan,buszon pl,ahol van 10-15 perc beszélgetésre.A legrosszabb az egészben,hogy volt egy dolog,ami miatt megbántottam az egyik barátnőmet akaratlanul,ami nagyon sajnállak,de úgy érzem,hogy megtört a bizalom benne az irányomban.Mostanában már nem is találkozunk egyáltalán,neten se beszélgetünk,ha keresem,le ráz,és úgy érzem,hogy már nem akar semmit se tőlem.A másik barátnőmmel még néha beszélgetünk.Szeretném ha újra olyan lenne a barátságunk,mint általánosban.Hogyan érhetném ezt el?

17/L


2011. márc. 26. 09:54
 1/3 A kérdező kommentje:
*és én egy másikba
2011. márc. 26. 09:55
 2/3 anonim ***** válasza:
És én egy harmadikba,de ne itt érdeklődj.
2011. márc. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nézd az élet megy tovább az emberek változnak, ők már lehet nem is teljesen olyan emberek mint amikor jóba voltál velük, lépj túl rajta, keress új barátságokat új embereket .. az életben túl kell tenni magunkat olyan dolgokon amiket nehéz elfogadni h nincs már.. ettől is nehéz ;) De fel a fejjel, biztos vagyok benne hogy olyan ember vagy akihez sok más ember fog tudni ragaszkodni, és velük is átélsz legalább olyan jó dolgokat mint az előző barátaiddal/nőiddel ;D
2011. márc. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!