Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem szeretném,...

Mit tegyek? Nem szeretném, hogy megszakadjon a barátságunk!?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátom, fiú. Elég régóta barátok vagyunk, de szerintem tetszem neki. Ettől féltem. Annyira olyan jeleket ad, becézget, szíveket ír. Meg olyanokat mondd, hogy megvéd stb.. tipikus. Most mit tegyek?? Nem akarom, hogy megszakadjon ez a régi barátság :(

De most már beszélni sem akarok vele :S .... de egyébként meg hiányzik.... ahj :S Azt hittem, hogy fiú.lány barátság létezik... :(

16/L


2011. júl. 17. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
először bizonyosodj meg róla hogy tényleg tetszel neki? aztán ha nem akkor nincs gond, ha igen akkor mond meg neki hogy ebből csak barátság lehet,de szebb szavakkal és érthetően, ha igazi barátod lenne megértené és semmi gáz egy olyan 2-3 nap mulva, ha nem érti meg és duzzog meg ilyesmi heteken át akkor az azt jelenti hogy nem igaz barátod :) ez igy szomorú de igazságos :I
2011. júl. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erőszakold meg a fiút, de előbb szárítsd ki a kábelesed, hogy ne fojjon szét, aztán ha eléggé kőszerű lesz, nyomd fel neki! Hidd el, meg fog érteni! S*ggből jött, s*ggbe megy vissza. Annak ott a helye és még org*zusod is lesz.
2011. júl. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nana. fiú-lány barátság igen is létezik. csak rohadt ritka
2011. júl. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat :)...

Tudom, hogy létezik, csak nálam nem :D... Egyébként igen..tetszem neki. Mondták a haverok :S Istenem :S ..

2011. júl. 22. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!