Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell honlapot készíteni?

Hogyan kell honlapot készíteni?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy ciki , de fogalmam sincs , hogy , hogy kell weblapot készíteni! Nem ilyen hupont.-os gagyira gondolok, hanem normális honlapra! Már elkezdtem tanulni a HTML-iskola tananyagait, de nem nagyon értem. Valaki elmagyarázná ,hogy , hogy kell csinálni honlapot? Igazából azt nem értem , hogy mi köze van ehhez az egészhez a jegyzettömbnek? Mert a többit értem a HTML-iskolán csak ezt az egyet nem. Előre is köszi a válaszokat! :)
2011. márc. 27. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Csinálsz egy új fájlt jegyzettömbben és elnevezed index.html-nek és abba írod azokat a HTML kódot:) majd megnyitod egy böngészővel.
2011. márc. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi:) Még annyit szeretnék kérdezni, hogy ,hogy kell megnyitni böngészővel?
2011. márc. 27. 16:19
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, már rájöttem!(csak rá kellett kattintani) XD
2011. márc. 27. 16:27
 4/4 anonim válasza:
Én először ajánlanám a nevű Microsoft front page progit... az egy wysiwyg (what you see is what you get) szerkesztő vagyis amit látsz azt kapsz... nem kell ehhez nagy html tudás sem...
2011. márc. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!