Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Teljesen bele vagyok betegedve...

Teljesen bele vagyok betegedve, hogy másoknak mennyivel jobb mint nekem. Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
egy csomó ember van akinek az élete számomra tökéletes és h az enyém soha nem lesz oyan és ebbe bele betegszem.. nem tudom elfogadni a saját életemet pedig nem rosszabb mint azoké akiket irigylek mit tegyek? :S
2011. márc. 29. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Foglalkozz a saját életeddel.
2011. márc. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szomszéd fűje zöldebb effektus. Mivel gyakran nem ismerjük a mások problémáit, defektjeit, csak a feltupírozott külsőségeket látjuk, ezért hajlamos az ember a másik életét a valósnál jobbnak, boldogabbnak látni. Erről szól pl a sztárvilág is.


Az irigység, neheztelés, stb olyan dolgok, amikkel az ember gyönyörűen ki tudja készíteni magát, érdemes lemondani róluk saját jól felfogott érdekedben.

Ne a másé után sóvárogj, hanem találd meg a sajátodat!

2011. márc. 30. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az előttem szólóknak igazuk van!

hidd el azok akiknek jól mén még azok is bután használják fel a vagyonukat.

van olyan haverom aki úszik a pénzben de még életében nem járta a világot nem próbált ki semmi extrém sportot nem élvez ki semmit nem tanul semmi okosat valami szakmát vagy valami hobbit h gitározna vagy rajzolni tanulna pedig megtehetné mert soha nem kell dolgoznia se.de egyíszerűen semmi nem érdekli csak a pénz a szebében és az minnél több.csak a dorgokra meg bulikba jár ami szerintem nem élet ilyen szabadság mellett.

2011. márc. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Majd amikor tényleg elromlik az életed akkor fogsz elgondolkozni azon, hogy miért nem használtad ki a lehetőségeidet korábban, ahelyett hogy sírtál magadon.
2011. márc. 31. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!