Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Memória javító készítmények....

Memória javító készítmények. Hatásosak?

Figyelt kérdés
Lehet kapni vitaminokat, étrend-kiegészítőket.. ma vettem egy memóriajavítót(név szerint: memolife), egyrészt a minden napokra, másrészt a tanulásra.. Tapasztalat és való ismeret alapján szerintetek segít? ha igen mennyit?
2011. ápr. 5. 14:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, én nem hiszek benne, bár megvannak a magam szerei. Amit tudok javasolni. Vannak a nagyobb boltokban ilyen Hotshot-ok(redbull, meg ilyesmi, 500Ft körül van és alig 1 deci) na abból elég 1 és hajnalig nem fáradsz el. A másik dolog, a memóriát javító feladatok elvégzése, mondjuk a nap elején megjegyzel 10-15 dolgot az utcán, és hazafelé megpróbálod eldönteni ott van-e még. Akkor a barátaid ruháját, és a nap végén felidézed magadnak, vagy utánaolvasol, hátha vannak jobb gyakorlatok is erre.
2011. ápr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!