Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék összejönni vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék összejönni vele? Van egy fiú aki tetszik, és 1 éve ismerősök vagy haverok vagyunk. És tudja hogy én szeretem őt meg már volt közös ügyünk' is. De alig beszélek vele. És eléggé rossz gyerek kiakarták rúgni, de aztán csak megbukott.

Figyelt kérdés
Aztán kiderült , hogy elmegy. És most nyáron nemis látom. De szeretném tartani vele a kapcsolatot. De Hogyan Kezdjem? Mit csináljak, hogy sikerüljön? Mert már nagyon sokat vártam rá. :/ Válaszokat előre köszönöm! :)
2011. jún. 27. 17:48
1 2
 1/15 anonim válasza:
Ha tudja, hogy szereted, és ő nem kezdeményezi, hogy tartsátok a kapcsolatot, ha ő már másik suliba fog járni, akkor szerintem nem érdemes neked futni utána, mert ha többet akarna tőled, akkor úgyis lépne. Ha mégis úgy döntesz, hogy ezek után is szeretnél kapcsolatba maradni vele, ha nem tudod a számát akkor kérd el, azzal az ürüggyel, hogy hallottad, hogy már suliban úgysem fogtok találkozni, vagy msn vagy e-mail címét. Ha pedig mindegyiket tudod, akkor azokon tudod keresni. Megkérdezhetem, hogy mit jelent, hogy volt közös ügyetek? Úgy érted volt köztetek valami?
2011. jún. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszi:) hát néha van fent msnen ott szoktunk dumálni. amugy nem , hanem mondjuk tekert nekem cigit, meg csináltam neki kókuszszivet-amit elis fogadott... de amugy annyira szeretem hogy nem fogom feladni és épp ezért irtam h mitcsinálajak h jobban haladjak ..??
2011. jún. 27. 18:34
 3/15 anonim válasza:
Értem... És az miért van, hogy msn-en beszélgettek de élőben keveset? Én azt tanácsolnám, hogy amikor találkoztok, akkor mindenképp kezdeményezz beszélgetést, ha ő nem teszi magától, mert így nehéz lesz közelebb kerülni hozzá. Ha nyáron másképp nem találkoztok akkor mikor fent van msn-en, hívd el hétvégére egy olyan szórakozóhelyre, ahová te is jársz, ott van alkalmatok találkozni. Sajos kevés az info kettőtök viszonyáról, így nehéz ennél jobb tanácsot adni. Még egy kérdés: Honnan tudja, hogy te szereted? Elmondtad neki? Ő hogy reagált, abból sok mindent le lehet szűrni?
2011. jún. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Egyébként hány évesek vagytok?
2011. jún. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
hát öö én mondtam el neki és ő mondta h 'azjó :D ' de lehet h nemolyan értelemben.... amugy ő 13 én 12
2011. jún. 27. 18:53
 6/15 anonim válasza:
Az nem valami bíztató válasz, amit mondott. Szerntem őt még nem foglalkoztatja egy szerelem, nagyon fiatalok vagytok, a fiúk ilyenkor egyeltalán nem akarják lekötni magukat. Ha ilyen fiatalok vagytok, akkor az eddigi tanácsom hiábavaló, ilyenkor még nem igen jártok szórakozóhelyekre, bár ha már dohányoztok is akkor lehet...
2011. jún. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
hát m1. hidd el ő nagyon rossz fiú..füvezik, cigizik meg ilyenek. de már volt am sok csaja..
2011. jún. 27. 19:05
 8/15 anonim válasza:
Akkor mégis mi vonz benne? Rossz fiú, sok csaja volt, a te szerelmi vallomásodra meg csak annyit mond hogy: az jó... Próbáld meg elfelejteni, ha sok csaja volt és tetszenél neki, akkor másképp reagált volna.
2011. jún. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
hát jo nemtom mennyi csaja volt 1rol tok. am hát azért érzem h vlmi van köztünkk...
2011. jún. 27. 19:15
 10/15 anonim válasza:
Akkor nincs más választás, vallj neki újra szerelmet, és kérdezd meg nyíltan, hogy ő mit érez irántad. Akkor legalább biztosat tudsz. Persze ezt jobb lenne személyesen, nem msn-en.
2011. jún. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!