Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki tükörben...

Szerintetek ciki tükörben fényképezkedni?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben mindenki olyan képeket tesz fel magáról a közösségi oldalakra ahol a tükörben haverral vagy anélkül de a tükör előtt állnak és a mobiljukkal fényképezik magukat. Szerintetek ez ciki? (szerintem nem csak a barátnőim egyrésze szerint)
2011. ápr. 9. 20:55
 1/6 andoryy válasza:
Szerinted miért csinálják ennyien? Ez a divat, ez a menő aki nem csinálja ezt csak antiszociális gyökér lehet. Valójában szerintem elég szánalmas, hogy mindenki minden fingását felteszi ezekre a "közösségi" oldalakra. Illetve, hogy a fiúkból kezdenek lányok lenni pl. ők is 9 órát bámulják magukat a tükörbe és a két cm-es hajukat vakargatják pl. egy átlagos egyetemi napon amikor este sehova nem mennek.
2011. ápr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Önmagában nem ciki a tükörben fényképezés szerintem, de ahogyan egyesek csinálják, az a ciki... (kacsaszáj, hülye pózok, mellek kint, stb)
2011. ápr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor gáz, a tükrös fotózkodás:

- ha piszkos a tükör

- ha pózolsz

- ha csúnya vagy

- ha MOCSKOS a tükör

- ha képbolttal már eljutottál arra a szintre hogy vékonyítsd magad, de arra nem hogy a nagyit kiszedd a háttérből

- ha ronda vagy

- ha pasi vagy

- ha nem ismered az önkioldót


És a legfontosabb:

- ha tükörrel csinálod!

2011. ápr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Andory!

Amit mondtál a fiukról... a két divatb*zi bátyám többet használja a 3-4 centis hajukra a hajvasalót mint én a kb. 35 centis hajamra :). Nagyonj hülyék a picikék....

2011. ápr. 10. 12:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem maga a tevékenység nem ciki, na de hogy valaki feltegye ezeket a képeit a közösségi oldalakra...
2011. ápr. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha nem latszik a telo es ha nincs olyan hulye poz akkor nem annyira ciki
2011. ápr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!