Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor füveztél először?

Mikor füveztél először?

Figyelt kérdés
mit, és kikkel, és mik voltak a tapasztalataid?
2011. ápr. 11. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Nem füveztem, nem füvezek, és nem szerepel a terveim között a füvezés.
2011. ápr. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
múlt nyáron, 19 évesen, egyik barátnőmmel, Hollandiából hozták a cuccot egy coffee shopból, szóval már be volt sodorva, kicsit régi is volt, ketten szívtunk egyet, nehezen tudtam letüdőzni, mert baromi erős, csíp, szóval kb semmit nem éreztem, csak jobban röhögtem, mint előtte, bnőmnek meg kicsit vörös lett a szeme, meg elkezdett zabálni, de sztem rájátszott kicsit : )
2011. ápr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szégyen de 12 évesen.A barátnőm már nagyba füvezett ő akkor volt 14.Elvitt a haverjaihoz akik árulják a füvet(nagyon félelmetesek voltak) ilyen 12-15 főböl álló csapat.Voltak bent 15 évesek,17,19,20,22.megvettük a cuccot elmentünk egy elhagyatott lépcsőházba.az első szívásba úgy félreszívtam hogy úgy elkezdtem köhögni mint még soha,sőt még sírtam is közbe persze a barátnőm jól kiröhögött mert ő már 1 éve szívta és semmibaja nem volt és hát igazából semmi különös.szédültem,hányingerem volt. ennyi.ja és még az a leggázabb hogy lány vagyok:) most már 15 éves.
2011. ápr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen először, 2 barátommal, purple haze-t szívtam a mai napig melékszem, az első slukk meggyőzött örökre, de ilyen fiatalon mégcsak 1-2-3 havonta 1x most 21 évesen napi szinten, az egyik legjobb dolog!
2013. máj. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!