Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha öregkoromban egyedül halok...

Ha öregkoromban egyedül halok meg a lakásomban/házamban és nincs abszolút senkim (rokon, hozzátartozó, barát), akkor hogyan tudják majd meg hogy meghaltam?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Nem fizetted be a közös költséget.
2011. ápr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Összefogás válasza:

A szomszédoknak észre kell venniük, ha egy lakásban napokig nics semmilyen mozgás.

De tényleg nincs senki akivel beszélgetsz?

2011. ápr. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nyugalom,nem rólam van szó!Csak azon töpengtem hogy mivan az olyan özvegyekkel,mint amelyek nagyszüleim falujába vannak...tényleg van egy pár akihez senki sem jár.Ott ülnek egyedül szegények


Na és ha gondatlan a szomszéd,vagy tényleg nem vesz észre semmit?

2011. ápr. 14. 21:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs senkid, akkor nem köt a világhoz már senki. Más magányosokat akkor miért érdekli már a lét holtan?
2011. jún. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

23:59


Épp ezt akartam tudni,ha egyszer nem köt a világhoz semmi,akkor honnan tudják hogy nem vagyok.

Hogy találnának rám?

És ki temet el?

2011. jún. 23. 00:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok.


Az első olyan ember, aki rádtalál. De valószínűleg olyan, aki ismert. Pl a postás vagy nem tom.

2011. jún. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!