Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Körülötted már minden barát,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körülötted már minden barát, ismerős megházasodott, és sorra jönnek a gyerekek. Te pedig még mindig egyedül. Nem aggaszt a dolog?

Figyelt kérdés
Még a legszerencsétlenebb, legostobább ismerőseid is párra leltek. A környezeted téged csinosnak/jóképűnek, és okosnak tart, akinek jó esélye lenne egy párkapcsolatra, de sehogyan sem jön össze. Az idő múlása, amely korábban nem érdekelt, kezd egyre idegesítőbbé válni....
2010. máj. 18. 22:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Körülöttem mindenki elvált és egyedül neveli a gyerekeit.Ők pl.azt mondják,hogy én csinálom jól.Úgyhogy nem aggaszt a dolog.
2010. máj. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy vagyok a ezzel. Igen, nagyon sok osztálytársam 18 évesen már "élete párjával" volt, hú de nagy boldogságban.

4év telt el azóta, sorra szakítanak. Megérte nekik? :P


Amúgy NE akarj megfelelni a világnak és az elvárásoknak, légy saját magad, csak azért ne házasodj meg, mert "ciki" egyedül.


22F

2010. máj. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Kapuzárási pánik :/
2010. máj. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Lány vagy kérdező? :)
2010. máj. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Szia!

Én még csak 18 éves vagyok,de már úgy érzem h lemaradtam mindenről.Nincs se barátnőm,nem is nagyon volt eddig.

Rossz embernek érzem magam.Szerintem gyerekem sem lessz sosem.

Engem már most aggaszt a dolog.

Szóval hajrá!!

2010. máj. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem, mert sosem akarok gyereket xD Udvarló meg elég van. Én csak azt látom milyen rossz, válnak el, megy tönkre minden a gyerektől...
2010. máj. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
ja, pár barátnőm már összeköltözött a pasijával, terhes, stb. én nem erre vágyom. 20 évesen még nem pelenkákat akarok cserélni, hanem tanulni. amig nekik már jóformán semmi sincs hátra a fiatalságukból ( ezek mind általában otthon ülnek.. ), nekem ott az egyetem, rengeteg buli, pasik, stb. engem ez jobban vonzana, mint 1 gyerek. te hany eves vagy??
2010. máj. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Egy barátom 28 éves van 2 gyereke és most vállik. Mindenestűl otthagyta a házát, hazaköltözött az iszákos rokkantnyugdíjas szüleihez, és az ex állandoan pénzért kilincsel. Ne gondold hogy a gyerek meg a párkapcsolat rózsaszín álomvillág.
2010. máj. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%

30 éves korodig ráérsz még. Azután van értelme házasodni.

Akkor kezdenek el fogyni a női petesejtek, a férfiaknak meg kezd nőni a sörhas.

2010. máj. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

epp a minap gondolkodtam en is ezen.(:

a barataim, akikkel meg altalanosban ismerkedtem meg, sorra koltoznek ossze, esnek teherbe. 18 eves multam, ok valamivel idosebbek csak, es mar megvan lakas, eljegyzes, hazassag, gyerek.

furcsa belegondolni, hogy anno meg egyutt hulyeskedtunk gyerekkent, most meg mar felnott eletet elnek.

engem nem zavar, hogy nekem meg nincs parom, meg nagycsaladom, hisz kozulok en vagyok a legfiatalabb es nekem nem is szerepel ez a terveim kozott.

Azert, egy parkapcsolat jo lenne... de az egyetem fontosabb most, raerek meg(:

te se busulj, ki tudja mit hoz meg a jovo!

2010. máj. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!