Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vajon ilyen az igazi barátnő?

Vajon ilyen az igazi barátnő?

Figyelt kérdés
Az előadók akiket szeretek: Tokio Hotel, Fluor, SP(néha) és amióta szeretem őket azóta az állítólagos legjobb barátnőm folyton ezzel csesztet, hogy "Hogy tudsz ilyen b*zik-at szeretni?" meg ilyenek és folyton az én fülem hallatára fikázza őket. PL.: ma elkezdi nekem! "Elkezdtem egy XY számot hallgatni amit szeretsz és majdnem behánytam". És ma bevallotta nekem, hogy direkt azért fikázza őket , hogy végre megutáljam mindet. egy igaz barátnőnek nem el kéne fogadnia, hogy miket, kiket szeretek?(és kérlek kíméljetek meg azoktól a kommentekből, hogy "hogy tudok ilyen gyökereket szeretni." Abból már kaptam eleget.)
2011. ápr. 13. 18:23
 1/5 anonim válasza:

ez nem egy igazi barátra vall..a viselkedése

amiért te ezeket szereted azért ő nem kellene téged lenézzen..sőt..elkellene fogadja..igazad van hogy elkellene fogadja hogy őket szereted..

szerintem neki ilyen a természete de mond meg neki hogy ez téged zavar és fejezze be..

2011. ápr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha egy idő után felhagy vele,és abbahagyja akkor igaz barátnő,de ha csak azért van veled,hogy cikizze akkor nem.Amugy te is megteheted(ha nagyon zavar)hogy nem előtte hallgatod,hogy ne zavarja,stb.De a barátságot semmi esetre sem érdemes ezért föladni...
2011. ápr. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hogy tudsz ilyen gyökereket szeretni?
2011. ápr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elég bunkó a barátnőd. Te is fikázd le az ő zenéit, vagy bármit, amit szeret, és mindjárt visszavesz az arcából.

Pár év alatt pedig kinövöd ezeket a zenéket. :)

2011. ápr. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

18:56

Te is fikázd le az ő zenéit, vagy bármit, amit szeret, é..

hát ez nem megoldás ..ne gondold azt hogy ha visszavágsz hát abba fogja hagyni ..egyre több lesz az ellenségeskedés,míg végül összevesznek

ne tedd ezt szerintem..monmd el neki hogy ez neked rosszul esik..és azt hogy minden ember nem lehet egyforma . különböző dolgokat szeretünk és ezért nem kell kigunyolni a másikat mert más zenét szeret..

2011. ápr. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!