Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért van az, hogy csajok...

Mért van az, hogy csajok között nem szégyen a puszi, pasik között meg igen? 21/L

Figyelt kérdés
Normális véleményeket kérek normális személyektől, már amennyire lehetséges...:D
2011. ápr. 16. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha kicsit konkrétabban kifejted, akkor tudok pontosan válaszolni:)
2011. ápr. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy fajta szokás, a nők ugye a történelem során a "gyengébbik nem" szerepet kapta, tehát a gyengédség, szeretet érzése jut először eszünkbe. A férfi ezzel szemben a "harcos" tehát érzelem mentes, hűséges és bátor jellemzőkkel írható le legjobban. Mind a fajfenntartás, mind az ősök miatt érezzük ezt így. Amikor még nem voltak gondolataink, a párzáshoz a lehető legjobb partnert kerestük, mivel így voltak meg az előnyös sejtek, és így lehetett jó az utódunk.
2011. ápr. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
előző: a férfiról nekem nem a hűséges jut eszembe, inkább az ösztönlény
2011. ápr. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, az előző jól gondolja, a férfiakban vagy egy olyan kép, hogy erősnek, férfinak kell látszani. Ha egy férfi olyan dolgot csinál, ami egy nőre jellemző, az a férfi számára degradáló tud lenni, belerondít ebbe a kis "Férfi-állat" képbe. Ma meg már az is közrejátszik, hogy mindenkire ráfogjuk, hogy meleg, mert adott két puszit egy csajnak..Ez a társadalmi előítéletek szüleménye és a férfi ego "szentsége". Ez nekik olyan, mintha egy lánytól azt kérnék, hogy böfögjön társaságban.
2011. ápr. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a véleményt..:D jöhet még..:D

1.-nek...hogy fejtsem ki konkrétan?:D mi nem érthető?:D

2011. ápr. 16. 23:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert nekem a pasi ismerőseim puszit adnak, ha találkozunk. Szóval hogy mi is a szégyen, ha pasi pasinak ad puszit vagy ha pasi bárkinek puszit ad? Közben amúgy válaszoltam az általam gondolt szitura:D
2011. ápr. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem...:D Szerintem elég ritkaság...Báris ha egész Magyarországot figyelembe vesszük. :D
2011. ápr. 16. 23:32
 8/9 anonim ***** válasza:
nem mindenhol szégyen, vagy legalábbis bizonyos alkalmakkor nem az ilyen "gesztus szerűen"
2011. ápr. 17. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én például a legjobb és régen látott barátomat,és kollégámat kézfogás helyett egy rövid ölelést szoktam. akkor most legyen ciki és akkor reám mondják h b*i vagyok?? vagy ez hogy van? amúgy van egy eljegyzett barátnőm,szóval nem vonzódom a másik nemhez,mielőtt valaki rosszra gondolna.
2011. ápr. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!