Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerinted nem szánalom felkelé...

Szerinted nem szánalom felkeléstől lefekvésig kiposztolni Facebookra, hogy éppen mit csinálsz?

Figyelt kérdés

6-8 poszt egy nap. Ilyenek:



Hmmm elugrok tankolni

nyáámmmmm nutellás palacsinta

este nagyon bebaszunk!!!

az egyetemen szopok...

Retro farmeron (szívecske)

na jó8 gyerekek


2X éves (férfi?) emberek!!!!


2011. ápr. 19. 14:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
de, nagyon. de miért tetted fel ezt a kérdést? hisz tudod, hogy igazad van.
2011. ápr. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
szerintem is gáz, így éli ki azt a hajlamát, hogy mindenki őt figyelje... gondolom szeret(ne) a középpontban lenni. Amiket kiposztol, senkit sem érdekel.
2011. ápr. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
aaaa, én a twittertől is kivagyok. mi a jó benne?
2011. ápr. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
de gáz. na és? mit érdekel engem hogy valakinek ennyi az élete..
2011. ápr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mivel nem vagyok felkeléstől lefekvésig a FB-on, nem látom ezeket. Azért meg nem olvasgatom, hogy felb.sszam az agyam.
2011. ápr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az... Az én ismerőseim közül általában a tizenévesek szokták ezt csinálni mondjuk. Mivel én főleg távol élő ismerősökkel tartom a kapcsolatot facebook-on, engem nem zavar, mert nem nézegetem. Szerintem te is tedd azt.


Szerintem az a furcsa, hogy pl. mikor én regisztráltam, alig volt fent egy-két magyar ismerősöm, most meg van olyan ember a környezetemben, aki reggel felkel, felmegy facebook-ra, és egész nap képes írkálni... Félelmetes.

2011. ápr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem aki felnőtt férfi létére ilyet csinál ebben a stílusban, az tuti burnyák.
2011. ápr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyenektől amúgy falra mászok. Délelőtt EGYETLEN személy irkálja tele az üzenőfalat:

-Jószar reggel'

-Na indulás suliba

-Fujj,matek -.-

-Nemár,fizika jön :/

-Hülyetanár~

-Blööe.Töri.


Délelőtt fel se megyek már facebook-ra.

2011. ápr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

A testvérem ugyanezt csinálja. Hiába mondjuk neki, hogy ez nem jó, nem hagyja abba. Reggeltől estig gép előtt ül, suliba nem jár, de mindenki tudja, mikor és hányszor volt pisilni.

Most már a haverjaival sem találkozik, csak otthon ül.

Hiába próbálunk bármit is, nem tudjuk kirugdosni a gép elől.

2011. ápr. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
26%
Kb. annyira, mint azon nyefegni a Gyk-n, hogy ki mit posztol ki a Facebookra napközben. :)
2011. ápr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!