Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm teljesen...

A legjobb barátnőm teljesen kifordult magából. Megváltozott és úgy érzem az igazi barátom már nem is létezik. Mit tegyek most?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmnek meghalt a nagypapája és az összes vagyonát és mindenét rá hagyta. Nagyon nagyon nagyon nem kevés pénzről beszélünk. Azóta teljesen kifordult magából. Mintha nem is ő lenne. A heti mozit felváltotta a mindennapi vásárlás. Csupa rózsaszín és giccses cuccot vesz. Egy rakat smink van rajta. Befestette szőkére a haját és olyan szavakat használ mint: mani pedi, cukimuki, banyek... És egy csomó hülye rövidítést használ: L.B.M, J.J.M...Nem ismerek rá. Ő mindig olyan laza csaj volt. Most meg úgy viselkedik mint valami kiskirálynő. Villog az iphonjával meg az előre megvett jaguárjával. Teljesen kikészültem tőle. Próbáltam vele beszélni de csak annyit mondott: "Semmi gáz csajszi. Ez csak egy kicsi P. (?)". Valaki segítsen. 5 éves korom óta ő a legjobb barátnőm. 16/L (boccs ha rossz helyre írtam a kérdést)
2010. júl. 30. 01:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Majd amint elszórta az összes lóvét, fog menni hozzád sírni meglásd. Amúgy ez teszi a pénz az emberekkel...
2010. júl. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
HÁNY éves? mennyi pénzről van szó?
2010. júl. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ugyan annyi mint én, 16. Pontosan nem tudom de több 100.000millió. A papájának volt egy csomó itthoni meg külföldi cége is.
2010. júl. 30. 01:30
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem fake kérdés,? xD

több száz milliója? az nem létezik..

2010. júl. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem ez sajnos teljesen komoly. És tényleg ennyi pénzt örökölt. Ott voltam amikor az apukája mondta neki.
2010. júl. 30. 01:42
 6/14 anonim ***** válasza:
nem adna kölcsön 1-2 millát? jól jönne.. :D
2010. júl. 30. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szerintem nem. :P De lécci válaszoljatok a kérdésre is. ^^
2010. júl. 30. 01:48
 8/14 anonim ***** válasza:
Fiatal még nagyon. Ha elég intelligens akkor idővel komolyodik. Mi sem vagyunk szegények. Nekem annyiból könnyebb, hogy én beleszülettem és ezért talán nem játszom az eszem, mert valahogy nekem természetes. De apum mondta, hogy mikor gazdag lett, akkor nagyon vigyáznia kellet, hogy viselkedik, hogy viszonyul a régi baráti köréhez, mert a sok pénz nagyon sok mást is vonz magával. Pl. egy felsőbb társaságot, bármit megvehetsz. Ezért mikor már érzékelte, hogy nagyon elszállt, tudatosan irányítani kezdte a viselkedését és lerángatta magát a földre. Így maradt meg normális embernek. Ezt én nem tudom elképzelni és gondolom más sem, aki szegényebb vagy hasonlók. 16évesen pedig ez talán lehetetlen. Ha idősebb lesz és nem egy buta liba, akkor talán észreveszi magát. A lényeg, hogy nem kell rögtön leírni, elhiszem hogy most elviselhetetlennek tűnik, de talán te sem viselkednél másképp. F/22
2010. júl. 30. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát ez a szülei felelőssége lenne,h arra neveljék a lányukat, h ne szórja a pénzt, csak hasznos dolgokra költsön, akkor is ha soknak tűnik az a pénz, könnyen elmehet... Nagyapja se örülne neki ha látná h az ő pénzét,amit jó szívvel ráhagyott, felelőtlenül és gondolkodás nélkül elherdálja...Te igazából nem sokat tehetsz sztem.
2010. júl. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kamu kérdés. 18 éves kora előtt nem férhet hozzá az örökséghez.
2010. júl. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!