Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van erre valaki, aki 2001....

Van erre valaki, aki 2001. szeptember 11. -én az USA-ban tartózkodott?

Figyelt kérdés

Esetleg New Yorkban,vagy Washingtonban..

Az érdekelne,hogy milyen volt ez a borzalom ott helyben?Az amerikaiak hogyan reagáltak?Mikor kezdtek el először gyanakodni,hogy az "al-Kaida tette" verzióval valami nincs rendben...

Mindenesetre tényleg csak olyan írjon,aki akkor ott tartózkodott.


2011. ápr. 20. 00:52
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Gyanakodni?! Meg most is sokan azt hiszik, hogy az al-Kaida volt. En nem voltam ott helyben, de nagyon kihatott az eletemre ez az esemeny.
2011. ápr. 20. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Én ott tartózkodtam, de az ország nyugati felén, Los Angelesben, tehát durván 5000 km-rel arrébb. Ott azért nem volt akkora borzalom-érzet. De rendesen sokkolt mindenkit a dolog ott is azért, pár napig inkább nem is kerestem egy amerikai ismerőst sem, mert nem sokan voltak beszédes kedvükben. Kicsit paráztam is, nehogy LA-ben is történjen valami hasonló, családom is egyből hívott Magyarországról, hogy jöjjek haza, minha valami istenhátamögötti háborús övezetben lettem volna :D
2011. ápr. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
78%

Én ott voltam elég közel a két épülethez, nagyon rossz volt,nagy repülőgépzúgás és aztán nagy durranás, mindenki futott amerre látott és voltak olyan emberek akik azt kiabálták h világvége, nagy rémültség,tűzoltókocsik sípolása, utána pedig majd meglehetett fulni a nagy füstben. nagyon rossz volt,és ezután 2-3 évig többször is imádságot mondtam h nem voltam akkor közelebb az épületekhez,és többször is álmodtam róla.

még mostanában is szoktam valamikor álmodni rola.

nagyon rossz volt.

2011. máj. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

05-05 22:08 és pontosan hol voltál, ha megkérdezhetem? És az elkövetkezendő napokban kimertek menni az emberek az utcára?

Remélem egyszer visszanézed ezt a kérdést. :)

2011. júl. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ott voltam, az északi torony 54. emeletén dolgoztam mint, takarító. Szerencsére időben kitudtam még menekülni.
2017. szept. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!