Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem lehet ezen az...

Miért nem lehet ezen az oldalon csak simán a kérdésekre normálisan, hasznosan felelni?

Figyelt kérdés
Nem értem,hogy miért kell annyi bunkóságot,faviccet,kérdést írni a hasznos válaszok helyett.Vagy én vagyok túl szigorú vagy a többség bangó.
2011. ápr. 21. 03:00
 1/3 anonim ***** válasza:
én sem értem. szerintem sok ember itt éli ki magát, mert unatkoznak, és egyszerűen nem tudnak mást csinálni.
2011. ápr. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mert ez mar tul megy minden hataron hogy mennyi baromsagot tudnak egyesek kerdezni! ha tenyleg ennyire tuskok az emberek nem tudom hova jutunk!
2011. ápr. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mivel a válaszadás személytelen. Nem kell felvállalnia a válaszolónak önmagát ezért sokkal bátrabban lehet az észt osztani, vagy beszólni. Ha minden válaszolónak le kellene írnia a nevét, címét a kommentek után, valószínűleg sokkal kevesebben lennének. De nem az a cél, hogy a látagatók száma csökkenjen, hanem hogy egyre többen legyenek, hiszen ettől függ az oldal értéke. Különben meg mire mennénk vele, ha tudnánk, hogy ki az aki ezt vagy azt írta. Csak rontana a helyzeten és ráadásul személyiségi jogokat is lehet vele sérteni.
2011. ápr. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!