Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van itt sok olyan ember...

Miért van itt sok olyan ember aki a normálisan feltett kérdésekre is bunkó módon válszol?

Figyelt kérdés
2008. nov. 3. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Mert bunkó az illető. (Némely kérdésnél megvan az oka a bunkóságnak, de van ahol tényleg csak szimplán bunkók.)
2008. nov. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valóban mert bunkó, és nem hajlandó empátiára, nem érzi át a kérdező helyzetét.
2008. nov. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
egyszer engem is lehordtak mindennek itt a kérdésem miatt,pedig semmi rosszat nem tettem és azt mondták h kiakasztottam mkit...
2008. nov. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat! :)
2008. nov. 3. 17:26
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor azért a kérdezőn is múlik a dolog. Pl. van olyan kérdező, akinek ha ellentmondunk, akkor egyből kifakad, hogy "Mi közöd van hozzá?" stb...

Én csak azt nem értem, hogy ha egy normálisan megfogalmazott, bár az ő gondolataitól eltérő választ ír valaki, azért azt miért kell elküldeni a fenébe?

2008. nov. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Mi közöd van hozzá? He? :D
2008. nov. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

Van ahol muszály bunkónak lenni.


pl.: 12éves vagyok, szexeltünk a pasimmal, lehetek terhes.


Erre a helyes válasz, ha bunkó, ha nem, ez : Kérdezd meg ANYÁDAT!

2008. nov. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én sem tudom, de nagyon idegesítő, amikor van egy kérdés, és valaki nem véletlenül teszi fel azt a kérdést, mert neki fontos és ő szeretne rá normális, segítő válaszokat kapni, és akkor beír egy "tajparszt" valaki, és talán azt gondolja, hogy most ő milyen vagány és nagy szám....

Persze más tészta a hülye kérdés, amire hülye válasz dukál.

2009. ápr. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az is egy taj paraszt ember aki azt a tini terheses példát hozta fel. Én ezektől a szomorú vagyok 2 napja depis vagyok? ezektől akadok ki mégsem kezdem el oltani. Amúgy meg az ilyen paraszt emberek azért ilyenek mert elnyomásban élnek. Mert szarjankók. Ennyi. egy kis szürke egerek, akik nem tudják megélni az életüket, mert szolgák. (munka helyi elnyomás, kirekesztés stb) Amúgy meg vannak elvont emberek, akiknek tényleg elvont kérdéseik vannak, de azok komolyan gondolják és tényleg választ kérnek, vagyis nem oltani kell őket hanem válaszolni, szép, rendes, kerek, értelmes formában. A 12 éves lehet terhes lánynak is. Mert nem azért írt, hogy kicsesszenek vele.
2009. dec. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!