Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik volt a legboldogabb...

Melyik volt a legboldogabb ill. a legszomorúbb pillanat az életetekben?

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 18:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Legszomorúbb: az a nap amikor meghalt Nagyim. Legboldogabb... nemtudom. Nem vagyok valami savanyú p.csa, de rengeteg boldog pillanatom volt, hogy melyik a leginkább nem tudom megmondani. Talán amikor leállamvizsgáztam. Viszont azt tudom melyik lesz a legboldogabb napom: amikor édesanya lehetek
2009. márc. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Legboldogabb: Mikor már 1 hónapja nem láttuk egymást a legjobb barátommal és végre találkoztunk és egymás nyakába boroltunk:-)

Legszomorúbb: Mikor meghalt a nagynéném:( Nagyon szerettük egymást:(

2009. dec. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Amikor eltapostak,megaláztak,lenéztek,lelki ronccsá tettek a söpredékek. Ez volt a legszomorúbb dolog az életemben. Amikor ugyanezek a söpredékek elismertek, néztek már valamibe mert megküzdöttem érte, akkor viszont elégedett és boldog voltam. Ez a legcsodálatosabb dolog az értelmetlen életben.
2010. okt. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
19.13-as vagyok. A legboldogabb nap beteljesült, amikor megszületett a kisfiam. Azóta minden reggel a legboldogabb napom. :)
2010. okt. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!