Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Kérdésed túl...

Mit tegyek? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

próbálom röviden leírni: a legjobb barátnőmről lenne szó. pár hónapja olyan fura velem, szinte hozzám sem szól, csak ha nagyon muszáj(és nem csak én látom így) ha kérdezek tőle valamit akkor sem mindig válaszol :( nemrég elváltak a szülei, és tudom nehéz lehet most neki, de rám mindig számíthat, ezt neki is megmondtam. mégsem mondja el mi a baja(tudom, hogy van vmi mivel ismerem) lehet, hogy valamiért haragszik rám, de miért nem mondja meg???? inkább az osztály k*rvájával(nem vagyok rosszindulatú, 10 cm-es magassarkúba jár, miniruhákban, mindenkit kibeszél a háta mögött és folyton csak hazudik)igaz, hogy sokszor megsértette már őt és azt is én hallgattam meg én vigasztaltam meg. régen is az fájt a barátnőmnek, hogy mással is barátkozok, szerintem most is ez lehet a baja, pedig őt sem hanyagolom el

és azt mondta, hogy lassan már a másik lány akit mondtam, jobb fej mint én :(


már sírtam is miatta, olyan rosszul esik, hogy kb. 6 év barátság ennyit jelent neki! anya azt mondta hívjam el hozzánk ittaludni a szünetben(igaz többször hívtam már, de nem jött mert "dolga volt" nem az, hogy nem akarom, de félek a visszautasítástól :(

mit kellene tennem????


2011. ápr. 21. 13:53
 1/3 A kérdező kommentje:
bocsánat pár szó kimaradt
2011. ápr. 21. 13:54
 2/3 anonim válasza:

Na az van,hogy a te "barátnőd" már nem érdeklődik utánad,magyarán más emberekre vágyik,mint te vagy.

Nagyon nehéz ezt elfogadni,de hidd el ahogy lesz egy palija,már nem is fogsz létezni neki.

Velem ugyanez volt,a baráti körünkből mindenkivel lefeküdt,ez nagyon fájt.

Szóval nem veled van a baj,hanem vele.

Az is lehet,hogy féltékeny rád.

Hidd el ez egy jel az élettől és kiméld meg magad attól amiket leírtam.

Én átéltem ezt 15 éve,a mai napig keresne de már én nem vagyok erre kiváncsi,ez nem barát,hanem ellenség.

2011. ápr. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a gyors választ, sajnálom ami veled történt, lehet hogy igazad van


azért írhattok még

2011. ápr. 21. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!