Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Alig tudok angolul, mégis...

Alig tudok angolul, mégis sokszor angolul beszélek az álmaimban, ennek lehet valami jelentése?

Figyelt kérdés
Sosem tanultam angolt, csak annyi angoltudásom van amit a netről összeszedtem. Akkor hogy beszélhetek mégis angolul álmomban? Mostanában gyakori. Régebben nem is voltak olyan álmaim amiben beszéltem volna bárhogy is.
2009. márc. 4. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért lehet, de velem is történt hasonló. Én németül nem tudok, de egyszer álmodtam olyat, hogy folyékonyan beszéltem németül :-)
2009. márc. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet hogy német voltál előző életedben, én meg angol? Nem tudok nagyobb hülyeségre gondolni:D
2009. márc. 4. 23:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hú, de jó! :D Én ugyan tanultam németet, de amíg nem néztem rendszeresen német nyelvű adókat, nem álmodtam, csak magyarul. Aztán elkezdtem németül is álmodni. Király volt, amikor arra ébredtem, hogy nem jut eszembe egy szó, és kiakadtam. :D Egyébként a mai napig álmodok néha németül, keverve magyarral meg valami halandzsával. 27 vagyok, és biztos nem normális. :D
2009. márc. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

vagy az hogy angol voltál az előző életedben, amit kétlek, de ki tudja :D

a másik meg hogy hallottál valamit angolul, és mélyen a tudatalattiban megjegyezted és így került bele az álmodba

én mostanában angolul szoktam énekelni az álmaimban XD

2009. márc. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is szoktam angolul álmodni, és bár beszélem is középfokon a nyelvet, de álmomban olyan szavakat is használok, amit egyébként nem ismerek....

Én az amerikai angolt beszélem álmomban....

2009. márc. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amerikanizálódtál te is ..:(
2009. márc. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Középfokú angol tudásom van, de érteni mindent megértek, inkább beszélni tudok alapból középfokon, akkor is jól megfontolom, hogy nyelvtanilag helyesen mondom-e, amit mondok.

Álmomban sokszor felsőfokon beszélek, és volt, hogy miután felébredtem, lecsekkoltam, hogy helyesen beszéltem-e álmomban, és abszolút. :D Szóval szerintem a tudatalattim tudja ezeket a dolgokat már, csak ébren könnyebben elbizonytalanodom, mint álmomban. :D

2013. máj. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!