Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » S. O. S.! Valaki? (kérdés...

S. O. S.! Valaki? (kérdés rövid magyarázat hoszú. )

Figyelt kérdés

Valkai beszélgetne velem msn-en????(Amikről leginkább beszélgetnék SZTÁROK!!Azon belül is:Justin Bieber,Selena Gomez,Demi Lovato....) 13-14 év körüli LÁNYOK!!!! :):)


Remélem van valakinek kedve :):D


2011. ápr. 23. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
én.szívesen..:)
2011. ápr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát én beszélek veled szívesen, bár nemhiszem h jusztinról tudunk csevegni, nem szeretek fanokat megbántani :) VD-t szereted? Amúgy nekem a kedvenc sztárjaim Ian Somerhalder, Nina Dobrev, Katy Perry, Selena Gomez és a Paramore :)

14/L

2011. ápr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Úristen xD ne haragudj, Justint már automatikusan Jusztinnak olvasom, annyit vagyok egy olyan fórumon ahol túl sok az antifan -.-

Ne érts félre, én nem vagyok az (am a neonon vagyok ott meg minden második topicban valaki antifan a témában) .

Szeritnem baromság, hogyha ne mszeretünk egy sztárt akkor utálni is kell. Én nem rajongok Justinért, viszont a zenéjét egészen szeretem :)

2011. ápr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Áh de hülye vagyok. nem olvasom, írom csak egybe akartam azt h sokat olvasom így és már így is írom xD

Bocsi mégegyszer teleoffoltalak xD

2011. ápr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Justint nem kedvelem annyira.., : D megvan az oka, : D de viszont Selena, Demit imádoom :D és még Mileyt is :D 15/L
2011. ápr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!