Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Letagadjam a diplomámat?

Letagadjam a diplomámat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már egy ideje munkanélküli vagyok,amitől kezdek nagyon besokallni.

Állást persze képtelenség találni.

A fősulit ugyan elvégeztem,megvan az államvizsga,de az angol középfokút nem sikerült megcsinálnom,és szerintem jó ideig nem is fog sikerülni.De anélkül ugye nem adja ki a főiskola a diplomát. Tehát van is diplomám,meg nincs is.


Szerintetek ilyen esetben le lehet tagadni a "diplomámat"?

És ha esetleg behívnak valahova állásinterjúra, mit mondok,mit csináltam az elmúlt 3 évben?

Volt már valamelyikőtök ilyen helyzetben?


Tényleg nagyon elkeseredett vagyok már:(

A válaszokat előre is köszönöm!


2011. ápr. 25. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:

nem kell letagadni, mert tulajdonképp nincs doplomád.

De mondd meg nyugodtan, hogy csak a nyelvvizsga hiányzik hozzá.

Azt azért talán mégse,hogy "még jó ideig nem fog sikerülni" mert pl. én ezután tuti nem vennélek fel.

2011. ápr. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Sajnos ilyenkor a nagy magabiztosság szólal meg bennem.(mármint a nyelvvizsgával kapcs.)
2011. ápr. 25. 11:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell letagadni, mert rengetegen vannak így. Mondjuk nekem két nyelvből kellett középfokú. Az egyik nem volt még meg, ezért államvizsga után csak egy oklevelet kaptam, hogy elvégeztem, de a diplomát csak akkor kapom meg, ha teljesítem a nyelvi követelményeket. Ennek ellenére kaptam a végzettségemnek megfelelő állást, sőt a cég fizette a második nyelvvizsgára a felkészülést. Ma már szerencsére rugalmasabbak a cégek ilyen téren, hiszen őket nem a papír érdekli, hanem a tudás.
2011. ápr. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!