Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? . Hogyan vegyem...

Mit tegyek? . Hogyan vegyem rá a haverjaim, hogy ne csak este piálni mozduljanak ki, hanem pl focizni is.

Figyelt kérdés

Megőrülök...kint szép napsütéses idő van én meg ücsörgök bent, mert a haverok nem akarnak kimozdulni egyet focizni vagy valami egyéb tevékenységre. Csak este mozdulnak ki piálni.

Eddig azért nem fociztunk mert nem volt labda...pedig mindenkinek nagy kedve volt. Most, hogy szereztem labdát, senkinek nincs kedve vagy ideje. Bezzeg ha azt mondom, hogy van egy csomó piám és meg kéne inni, akkor szaladnak hozzám. Mit tudnék tenni, hogy legyen kedvük valamit csinálni? Egy jó piálásban én is benne vagyok, de már unom. Remélem valaki tud segíteni.


2011. ápr. 27. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
hívd el őket füvezni az azért mégsem piálás és helyre zökkenti őket
2011. ápr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jajj egy másik zseni...tényleg ennyire nem szeretnek az emberek mozogni? Nem vagyok egy sportos alkat, 170 centis magasságommal a női kategóriában is közepesnek számítok, de azért a sportot nem vetem meg. Főleg ilyen szép időben...vétek bent ülni.
2011. ápr. 27. 17:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Á mondd meg nekik hogy mit akarsz...

Mondd meg hogy te nem mégy piálni és egy két hét után észreveszik hogy valamiért besértődtél...

Ha igazi barátok/haverok akkor tuti meg fogják kérdezni hogy mi a bajod...És ha elmondod hátha meghatja őket...mondd hogy mindig az van amit ti akartok és amit én az soha sem...

Vagy vedd rá őket egy kerti partira...piálni ott is lehet de még sül a kaja,addig fociztok:)

2011. ápr. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez ilyenekkel nem tudsz mit csinálni.max ha kiviszel a focipályára egy láda sőrt.nekem is ilyen haverjaim vannak soha nem mozdulnak csak drogoznak meg isznak.nem érdemes velük foglakozni ilyen téren.akkor keress olyan barátokat akik ilyenre hajlamosak.
2011. ápr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok piaellenes, nem bánom ha piálnak, hisz én is szoktam. De ez este, nappal lehetne szervezni valami tevékenységet...amit én meg is szerveztem, nekik csak jönniük kéne.

Besértődni nem akarok, oszt csak a kedvemért játszodnak majd. Ne azért focizzanak mert én úgy akarom, hanem mert szeretik.

De én is úgy látom, hogy nem lehet tenni semmit ennek érdekében.

2011. ápr. 27. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!