Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljunk? Szerintetek...

Mit csináljunk? Szerintetek mit kéne?

Figyelt kérdés
Régóta akartam egy Laptopot és találtam egy nyereményjátékot a neten mellyel biztosra nyerhetek. Haveromat megkértem h segítsen, és irt több programot is, de nem mondtam meg neki mire kéne mivel akkor teljesen esélytelen lettem volna. Később kiderült ez a nyereményjáték és a haverom is ki találta h neki is kell a laptop és ekkor meg beszéltük, hogy nyerjen, aki nyer. Eközben el kezdtem más, nem a haverom programjait használni. Most nem sokára vége a versenynek hasonlóak a pontok. Melyikünk érdemelné meg a nyereményt?
2011. ápr. 29. 17:24
 1/5 anonim válasza:
egyikőtök se. Az aki megdolgozik érte
2011. ápr. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hát nehéz helyzetben vagytok! Igazából nem értem ez milyen nyereményjáték, de szerintem a kérdezőnek kéne megnyernie hiszen ha tényleg szüksége van rá és ő találta a játékot is akkor ő érdemelné meg szerintem, de ezt nektek kell eldönteni. :) Sok sikert!
2011. ápr. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amelyikőtök szerencsésebb. Én neked szurkolok.
2011. ápr. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
egyértelműen te neked jár a laptopp te találtad aki találja azé hajrá!
2011. ápr. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szijasztok! Nem lenne szép dolog ha most a haverod nyerné a laptopot! Szerintem te neked kéne megnyerned!

16/L

2011. ápr. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!