Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » SÜRGŐS! Kiégettük a szőnyeget...

SÜRGŐS! Kiégettük a szőnyeget vizipipaszénnel! Fél 5re jönnek haza, el kéne tűntetni addig, hogy ne nagyon tűnjön fel a szülőknek! Mit csináljunk?

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 15:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Rendezzétek át a szobát:) Ki fog derülni, hidd el!
2010. febr. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem tudjuk, mert a szoba közepén van a szőnyeg. Bepillanatragasztózzuk.
2010. febr. 25. 15:29
 3/16 anonim válasza:
Húha, micsoda lakberendezési kérdés. Mást nem tudtok csinálni, mint bevallani.
2010. febr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
nagy a lyuk?
2010. febr. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Az én 16 éves fiam is kiégette a padlószőnyegét vizipipa szénnel rögtön az első nap. Az a helyzet , hogy az a szülő, aki ilyet vesz a gyerekének (pl. én is), az számol azzal, hogy ez bizony előfordulhat. Én nem haragudtam rá.Különben szerintem hiába pillanat ragasztózzátok be, azzal nem lehet eltüntetni.
2010. febr. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nemnagy! Köszi a válaszokat! Hazajöttek! Eddig még semmi! Majd írok!
2010. febr. 25. 16:01
 7/16 anonim ***** válasza:
A legrosszabb, ha bepánikolsz és kapkodni kezdesz, mert azzal még nagyobb kárt okozhatsz. Mivel úgyis nyilván ki fog derülni, a legegyszerűbb odaállni a szüleid elé, és elmondani, ahogy volt. Biztos nem köszönik meg, de ezen át kell esni. Aztán majd együtt kitaláljátok, mit lehet tenni vele, hogy még szőnyeg legyen valaha.
2010. febr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Hát az égést nagyjából eltüntettük, a pillalatragasztóval pedig leragasztottuk, így nem annyira látszik. Majd ha tavaszi nagytakarítás lesz azt mondom, hogy még egy fél éve történt, ragasztottam valamit, és kicsöppent. Ugyanis a vizipipáról sem tudnak, és nagyon nem örülnének neki szerintem. Plusz nem is én voltam, hanem a haverok, és nem szeretném alattuk kivágni a fát a szemükben. Ez jól ki van így tervelve! Majd írok!

2010. febr. 25. 19:30
 9/16 anonim válasza:
0%

sztem nem a te szőnyeged...ha a tiéd vna már fosnál....sztem te égetted ki valamelyik haverod szőnyegét..de most komolyan hogy tudtátok kiégetni? nem a szőnyegen kell pipázni-_-

aki meg ennyire okos az megérdemli...jade mondom sztem nem a tiéd a szőnyeg..szal kérj bocsánatot attól akinek kiégetted....vagy valljátok be(:

2010. febr. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

utolsó, neked üldözési mániád van.

miért ne lehetne az ő szőnyege? és nyilván azért írta a kérdést mert fosik, hogy milesz vele. ha a haverjáét égetné ki akkor nem menne gyorsan haza kiírni a kérdést és nem is fosna -.-

szóval te bolond vagy

2010. febr. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!