Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egy biciklibe láncfűrészt...

Ha egy biciklibe láncfűrészt szerelek fog menni?

Figyelt kérdés
Úgy értem ha a biciklimbe ami átalakított beleszerelek egy láncfűrészt rendes bicikli lánccal akkor fog tudni menni a bicikli? A gázt adó gomb át van szerelve a kormányra így kormányon adhatok gázt.Fog tudni menni a bicikli ? És kb mennyivel ? És egy meredekebb dombon fel tudna menni vagy csak a úton tudna menni ?
2011. máj. 1. 12:22
 1/7 A kérdező kommentje:
És hogy oldhatnám meg hogy a láncfűrészmotornak a gázt a kormányon adjam ? Hogy mit szereljek át a motorban ?
2011. máj. 1. 12:28
 2/7 anonim ***** válasza:
Vannak komplett készletek, amivel a biciklidet át tudod szerelni elektromos meghajtásra. Van benne minden: agymotor, akkupakk, elektronika, vezérlőszervek. Szerintem inkább ilyenben gondolkodj.
2011. máj. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A kérdéseidre nem igazán tudok választ adni, annyit mondanék, hogy szerintem a bicikli eredeti féke nem lenne elég erős, mondjuk függ a láncfűrész teljesítményétől is.
2011. máj. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vagyis a gázt adó gombot akarom bovdenre kicserélni hogy az egyik fék karba szerelném és ha behúzóm akkor megy a motor ha elengedem csak simán alapjáraton van de nem forgatja a kereket
2011. máj. 1. 12:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Vegyél dongót. Nem tudom, hogy lehet felerősíteni egy láncfűrészt olyan fix-re, hogy nem mozduljon el, és nem vagyok most benne biztos, hogy a bicikli láncnak ugyanaz a szem érete, mint a láncfűrésznek. Szerinem üres járat ez a megoldás. Dongó viszont okos kis szerkezet, és direkt ehez van.
2011. máj. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudna menni mert elég erős a láncfűrész.

Kellene külön benzin tartály mert a láncfűrészé kicsi.

2011. máj. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bicojoco válasza:
igen megoldható de a láncot felejtsük el nem megoldható mert a kuplung már nem fix a fürészen betud riszálni s dobálja majd a láncot.én most tervezek egy hibridet vilany robogokerékpárt alakitok átt vilany benzin motorosra s én is láncfürészt akkarok felhasználni. van egy 38ccm matrix láncfürészem külső csilakerekes és nem belső erre a csilagkerékre akkarok ráhegeszteni egy ékszijtárcsát s a vil kerékpár rásegitő lánckerekére egy nagyobb ékszijtárcsát s ékszijal hangolom ösze igy vilanyal megyek 40km et s ha lemerült inditom a benzin motort s egy tankal számitásom alapján mej 1l elkel haladjak min 70km igy tölt anyit a vil bicigli motorja ha netán kifogyok eltudjak meni még 10-20km ert.
2013. márc. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!