Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondanátok valami tuti tippet...

Mondanátok valami tuti tippet puskázáshoz?

Figyelt kérdés
Az a gond, hogy a középső sor legelső padjában ülök és elég jól odalátni...
2011. máj. 12. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Én ezeket használtam:

Tolltartóba tettem a puskát, előtte legépeltem és lekicsinyítettem.

Vagy tolltartó aljára ragasztottam.

Vagy padra írtam ceruzával. (figyelj oda, hogy óra végén letöröld)

Vagy hosszú felsőt vettem fel vagy szoknyát és a felsőre belülről ragasztottam fel, vagy a szoknya aljára belülről és csak simán felhajtottam és lenézegettem a combomra.

Egyszer sem buktam le! Gimi 4.-ben már nagyon pofátlan voltam és előre kidolgoztam a dolgozat témáit külön külön papírra, betettem a padba és attól függően melyik témát adták az én csoportomnak, azokat szedegettem ki a padból, mikor be kellett adni. Volt olyan is, hogy igaz hogy A csoport voltam, de lila gőzöm nem volt a feladatokhoz, hát írtam azt a csoportot, amit jobban tudtam. Soha nem vették észre! A tanár javítás közben nem azt lesi, hogy most akkor ő hol is ült és miért azt a csoportot írta?! Ja, már 36 éves vagyok, és a tippeket a lányomnak is továbbadtam :) :) :) Nem vagyok konzervatív szülő :)

2011. máj. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszi.
2011. máj. 12. 18:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondd rá a telefonodra és haedst-en hallgasd. Csak lassan mondd, hogy le tudd irni! :) Tuti tipp.
2011. máj. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tudod az üvegeken van egy papír, amire az összetevőket, márkákat, satöbbit írják...


Ezt szedd le, a másik oldalára (az üresre) ragaszd a puskát, és mikor dogát írsz, kiteszed az üveget és csak bele kell nézni

2011. máj. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Általába a padok úgy vannak összerakva, hogy a teteje amin vannak a könyvek stb, és az alja ( a vasrud) ugy érintkezik egymással, hogy előtted ( alattad) fut el a vascső. oda betolod a puskát, doga közbe meg kiveszed :D vagy telo háttérképnek is jó.
2011. máj. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Hogy neked mennyi eszed van!! Az életben nem jutott volna eszembe telefon háttérképnek berakni a puskát! Köszi a tippet.

2011. máj. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!