Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetnek ez ellen?

Mit tehetnek ez ellen?

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a gond hogy a haverjaim akikkel egyebhent nagyon joban vagyok es sok mindent elmondanak nekem amit masoknak nem es csak en tudok roluk sokszor hozzam fordulnak ha valami gondjuk van de nem ertem miert kritizalnak engem allandoan bennem keresnek hibat es azt meg is mondjak meghozza ugy hogy ojan emberek elott akikkel ismerkedni szeretnek peldaul lanyok elott es ez nekem nagyon rosszul szokott esni igaz hogy nem vagyok tokeletes de nincs is tokeletes ember a foldon nem ertem hogy miert rajtam viccelodnek mindig mit tehetnek ez ellen ? ( elnezes az ekezetek hianya vegett)
2011. máj. 13. 01:54
 1/3 yuda ***** válasza:
100%

Az a gond ezzel a kritizálási dologggal kapcsolatban, hogy ez mindig lehúzza az önbecsülésedet, padlóra küld.

Néha, ha helyén való egy kritizálás, az rendben van, mert jobb ember leszel utána, de ha állandóan ez van az idő kérdése és butának, csúnyának, gyávának, értéktelennek fogod érezni magad.


Az az igazság, hogy ha én lennék a helyedben, pusztán önvédelemből nem tartanék kapcsolatot olyan emberekkel, akik lehúzzák az önbecsülésed- ezzel tartozol magadnak- Engem nem érdekelne mekkora barátok, ha tönkretesznek lelkileg.

Sőt! Szerintem nem is barátok, de ezzel majd szembesülni fogsz magad is szerintem.


Egy egészséges ember olyanokkal szereti körülvenni magát , akik építik lelkileg és bolondnak kell ahhoz lenni, hogy olyanok társaságát keresse valaki, aki leégetik.

Fogalmam sincs, mi éri meg ebben neked mégis...?!

2011. máj. 13. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Niky emo girl válasza:
73%
figyi szerintem hagyd őket a pics*ba.... nemis igazi barátaid ha igy viselkednek
2011. máj. 13. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
az elso valaszolonak talan igaza van mar azon en is tobbszor gondolkoztam hogy szoba sem fogok allni veluk de nemtudok mert mar mondtam nekik hogy akkor jojjenek ertem ha ezt abba hadjak egy darabig ugy is volt mert viccelodni szoktunk egymassal en is ugyanugy kritizalom oket de ok komolyan veszik hiaba mondom hogy vicelek es ezt ok is tudjak de ha en jovok temaba akkor valahogy nem veszik eszre hogy tulzasokba esnek es ez itt a nagy gond sztem igy akarnak bevagodni masok elott jaaj es ahogy elneztem irigysegbol is tettek mar ijet hogy ha nekem valamikor sikerem volt peldaul ha en voltam kozeppontban es ok hatterbe szorultak akkor valahogy ezt rosszul viselik amugy sok jot ateltem veluk de utobbi idokben mar ez kezd durvulni es ezert nem tudom mit tegyek nem egy evrol van szo sajnos
2011. máj. 13. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!