Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetnék a ZEPTER zaklatás...

Mit tehetnék a ZEPTER zaklatása ellen?

Figyelt kérdés

Egyszer vásároltam Zepter terméket.Pár hónapja sokat telefonálnak,mindenféle csodás ajánlatokkal.Van,hogy egy héten kétszer is.Már többször kértem őket,ne keressenek többet,semmiféle ajánlattal.Hiába.

Engem ez már nagyon zavar.


2010. aug. 27. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Felveszed, félreteszed. Felveszed, leüvöltöd a fejét. Felveszed, elküldöd a krva anyjába. Felveszed, megmondod neki, hogy zaklatás, és bizony jogi következményei lesznek.
2010. aug. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
én egyszer azt csináltam (igaz nem zepterrel) hogy hívtak, és leraktam a telefont az asztalra hadd beszéljen. :D
2010. aug. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors tanácsokat! Sajnos,már minden javasolt "trükköt" kipróbáltam.Vastag bőrük lehet,mert nem használt semmi!
2010. aug. 28. 06:42
 4/4 Ősember válasza:

Ez mind hülyeség és BUNKÓSÁG!!

Szerencsétlennek ez a dolga h.hívogasson!

Csak a munkáját végzi,és csak magadat járatod le.

Mellesleg hívogatni fog más és mindig más!

A lényeg hogy ide írj egy üzenetet h.nem igényled a tájékoztatást! vevoszolgalat@zepter.hu

Ha továbbra is hívogatnak fel lehet őket jelenteni és nagyon meglesznek büntetve!

2012. aug. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!