Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetnék az önbizalomhiány...

Mit tehetnék az önbizalomhiányom ellen? (kétségbe vagyok esve már egy kicsit. )

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek zenélni és énekelni... Ezt szeretném csinálni Ez az álmom.. Megy is egész jól..

De valamiért nem megy mások előtt, pedig ez egy elég fontos lenne ha ezzel szeretnék foglalkozni..

Nekem tényleg semmi önbizalmam sincs és igazából nem is érem miért.. Nagyon szeretnék megváltozni ebből a szempontból.

A családom elött se merek énekelni, anya előtt már megyeget de hááát egy kicsit elváltozik még a hangom, tudjátok az az izgulós hang , nem akarom hogy az legyen mert akkor az nem a rendes hangom :l


nagyon el vagyok keseredve e-miatt ..


köszönöm előre is


2010. szept. 4. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is elég lámpalázas vagyok, húú van is egyí film nemrég volt a tv-be hogy a csaj is ilyen problémával küzdött.Talán a Sakáltanya volt. Még 2 éve gitároztam amikor először álltam színpadra nagyon izgultam, aztán utána minél többet szerepeltem annál könnyebb volt és élveztem is.Kezdd el minél előbb, és hamarabb túl leszel ezen.
2010. szept. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a megértést & a tanácsot! (:
2010. szept. 4. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!