Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Visszafizetik a szegélynyíróm...

Visszafizetik a szegélynyíróm árát?

Figyelt kérdés

Ma vásároltam egy szegélynyírót, azt mondták hogy a damil cserélhető benne, vettem is egy damilt hozzá, de amikor itthon lefogyott a damil akkor vettem észre, hogy nem lehet rajta a damilt kicserélni, hanem egy új damilfejet kell mindig venni ha lefogy róla a damil. Vissza szeretném vinni a boltba a szegélynyírót, mert nincs mindig arra

3000 forintom hogy damilfejet vegyek hozzá. Visszakérhetem, az árát a szegélynyírónak? Mennyi időm van visszavinni a gépet, hogy a pénzt visszaadják?


2011. máj. 14. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha már látványosan használt, márpedig a damilt már lefogyasztottad róla, ha még le is tudnád tisztítani, akkor nem valószínű!
2011. máj. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és hogyha vennék rá addig egy vadonatúj fejet?
2011. máj. 14. 21:16
 3/7 A kérdező kommentje:
msot az egyszer kibírom, de hogy mindig 3000 forintért, az már úgy nem stimmel...
2011. máj. 14. 21:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a boltban, hátha rendesek.


Mivel boltban vetted, nem neten rendelted, így a 8 napos indoklás nélküli elállás nem áll fenn, csak rajtuk múlik.


Ha nem rendesek, akkor már gond van, mert ezt nem biztos, hogy el lehet adni, mint garanciális problémát. Az, hogy szóban félrevezető tájékoztatást adtak lehet az alap, de ugye szó elszáll, az írás meg marad. Panaszkönyv, fogyasztóvédelem, Tékozló Homár. Kábé ennyit tudsz tenni.

2011. máj. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2011. máj. 15. 14:26
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha ugyanolyan gyári tekercset tudsz bele szerezni, letisztítod, legrosszabb esetben levásárolhatod az árát!

De hogy lehet, hogy a tekercs nem használható úgy ahogy szeretnéd, biztos ez, mert nem tudok ilyet elképzelni.

2011. máj. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek, de végül nagy nehezen rájöttünk hogy egy biztonsági valami van a damilfejen és azt le kell vágni
2011. máj. 17. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!