Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Beadtam egy helyre az önéletra...

Beadtam egy helyre az önéletrajzom egy boltba. Tavaly szeptember óta munkanélkülin vagyok, azóta sajnos nem dolgozok. Mit mondjak erről?

Figyelt kérdés
Volt egy munkahelyem 3.5évig,utána tavaly nyáron 2 helyen is dolgoztam,de csak rövid ideig,kb.1-1 hónapig.Ha esetleg behívnak interjúra akkor mit mondjak hogy miért csak ilyen rövid ideig dolgoztam az előző munkahelyemen???És mit mondjak arra hogy azóta mi van?Mert az szerintem tök gáz hogy ha megmondom hogy azóta munkanélkülin vagyok.
2011. máj. 15. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Mond az igazságot.
2011. máj. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hazudni tényleg nem érdemes, mert bár az állást megkapod, hosszútávon kiderül, olyan vagy-e, mint amilyennek az interjún beállítottad magad vagy sem

[de azért azt hozzáteheted, hogy folyamatosan kerestél munkát ezidő alatt ;) ]

2011. máj. 16. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!