Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fél éve munkanélkülin vagyok,...

Fél éve munkanélkülin vagyok, sajnos, azóta egyszerűen nem találok munkát. Segítetnétek 1-2 kérdésban?

Figyelt kérdés
Több helyre küldtem önéletrajzot,de eddig egyetlen helyre hívtak be megbeszélésre,próbanapon is voltam,de mégsem vettem fel.Az önéletrajzommal lenne 1-2kérdésem.Tavaly nyáron dolgoztam utoljára,de az sajnos csak 1 hónapig tartott(kollégák miatt:( )Ezt is beleírtam az önéletrajzba,mert nem akartam hogy azt higgyék hogy május óta nem dolgozok.Szerintetek a teljes dátumot -tól-ig írjam le(hogy mettől meddig dolgoztam ott),vagy hogy csináljam,hogy ne legyen gáz.
2011. febr. 23. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ez elég nagy baki volt. Ilyesmit nem írunk bele, hogy csak egy hónapig dolgoztunk, és olyat meg pláne nem, hogy a kollégák miatt. A leendő munkáltató ebből azt szűrheti le, hogy veled nem lehet kijönni, hisz az előző kollégákkal sem találtad meg a közös hangot.


Azt írd bele, hogy XY munkahely 2010-ben. (és kész, nem kell tovább ragozni). Egy GYES-en lévő HR-es.

2011. febr. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sőt ha kérdezik, hogy miért csak 1 hónapig dolgoztál ott találj ki valami mást, én is elkövettem egyszer ezt a hibát, hogy a kollégák miatt és azóta sem hallottam róluk
2011. febr. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam bele az önéletrajzba,hogy a kollégák miatt jöttem el,csak azt hogy dolgoztam ott és a dátum -tól-ig.Tavaly május-júniusban voltam egy helye,utána meg jlius-augusztusban egy másik helyen.
2011. febr. 24. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!