Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudok közösségbe...

Miért nem tudok közösségbe önmagam lenni?

Figyelt kérdés

Mindig mondogatom magamnak amikor megyünk vhova, hogy nah most megmutatom a nyár folyamán mennyit változtam, de a végén mindig megfutamodok például:volt a focipályánkon egy rendezvény, és felvettem egy fekete csőgatyát lánccal az oldalamon, egy kicsit csillogósabb, ilyen rockerujjatlant, szegecses karkötőt, kifestettem az egyik kezemen a körmöm feketére, és felvettem a fehér fullcapem, és egy kockás tornacipőt, előtte tök jól éreztem magam, de amint kiértünk teljesen elment minden önbizalmam. Úgyéreztem, hogy mindenki furcsán néz rám, ezért gyorsan hazaszaladtam, és levettem a láncot a karkötőt, és felvettem egy fiús szabású rövidujjút, és abban már sokkal jobban éreztem magam...


13/l


2011. szept. 4. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Mert nem önmagad akartál lenni, hanem valaki más...

Valaki másnak akartál megfelelni vagy tetszeni.

Az vagy Te, ahogy jól érzed magad.

2011. szept. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az attól függ hogy a csillogó rokkerlédi vagy az átlagoskislány az álarcod a többiek felé.

az emberek mindig is féltek mások véleményétől, így működnek a normák. akik nem félnek azok eleve normálisak, vagy lázadók

2011. szept. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!