Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek is gusztustalan...

Szerintetek is gusztustalan hogy a max factor játékon nyert cuccokat eladják?

Figyelt kérdés
én aki használtam volna , nem nyertem, erre teszveszen valaki írja hogy nyerte de nem kell neki és eladja..
2011. máj. 31. 10:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Más sminkes játékban én is nyertem nagyonkék szemfestéket meg vörös rúzst, nem használok ilyesmit se én se az ismerőseim így csak eladom, boltban több mint 1000 forintba kerülnek.

Szerinted mit csináljak vele? Hagyjam megromlani és dobjam ki?

Ha a maxfactoros csomagban bohócfesték lett volna, azt is használnád?

2011. máj. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

de eleve csak azon játszom amit tényleg megszeretnék nyerni , és nem veszem el mástól a lehetőséget..

mert ez olyan játék volt hogy napi 24órában nyomkodni kellett és időpontot sorsoltak..vagyis csak az nyerhetett aki tényleg akart..

és ez hogy meg csak arra ment hogy jól eladja utána..

2011. máj. 31. 20:21
 13/13 anonim ***** válasza:

1. én csomagot nyertem és nem tetszett benne minden.

2. jelenleg alig van pénzem, ha bármi esély van arra, hogy pénzt szerezzek akkor még az elektromos vízálló orrszőrnyíróért is részt veszek egy nyereményjátékon. (ha nem nagyon sz@r a játék) Ha pedig megnyerem, akkor inkább eladom és azt veszek belőle, ami kell.

A Maxfactoros dolgok árából meg pl. 2-3 Maybelline (vagy más) kijön, nekem az is ugyanolyan jó, lehet az eladó is így gondolta.

2011. jún. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!