Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Honnan tudok letölteni hasonló...

Honnan tudok letölteni hasonló könyveket mint a Harry Potter? Olyasmire gondolok, hogy egy iskolában játdzódik vagy vmi hasonló és a történetben varázslók vagy más különleges lények vannak. Pl: szuperhősök, vámpírok, vérfarkasok

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy a Szuper felsőtagozat című filmből készült könyv? Ha igen küljétek el.
2009. dec. 14. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Debra Doyle és James MacDonald sorozata, a Varázskör hasonló. 7 részes azt hiszem, már a címből kiderül, hogy mágusokról szól, a középkorban játszódik, az első része a Mágusiskola címet viseli. De nem tudom, honnan tölthetnéd le.
2009. dec. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Stephen King könyvekkel próbálkozhatsz
2009. dec. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem találtam ilyen könyveket. És amugy én is úgy imádom a HP-t. Nekem nagyon tetszettek a Fanfictionok. Nagyon sok téma van, ha nem találsz mst, azokat is nézegetheted.

[link]

2009. dec. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Hyperactyve ***** válasza:
100%

a harry pottert a nyáron kezdtem el olvasni és annyira megtetszett hogy egy hónap alatt elolvastam mind a 7 könyvet. mikor a hetedik könyvet olvastam nem akartam elhinni hogy ez az utolsó. bárcsak végtelen történet lenne.

arra akarok kilyukadni hogy a harry potterhez hasonló könyvet kerestem hátha leköt. elkezdtem olvasni a laura és a héthold pecsétjét és még hozzá hasonlót. az első 5 oldalig bírtam tovább nem :).

én ugyanis imádok olvasni. mindennap olvasok. de a harry potter után hetekig nem tudtam. lassan rájöttem hogy ez egyedi könyv, egyedi szereplőkkel történettel és helyszínnel.

és akkor elmentem a könyvtárba és kikölcsönöztem megint az összes részét. és újra elolvastam. úgy döntöttem annyiszor elolvasom amíg jól esik, mert ezt a könyvet nem lehet megunni. =)

13/L

2010. okt. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez egy fanfiction de jónak ígérkezik: [link]


A leírás:Mi történik, ha a történelem legmegátalkodottabb mugli családjából valaki Roxfortba kerül? Most kiderül! [link] A történet jó néhány évvel a nagy csata után indul, amikor is a teljesen hétköznapi Dursley család életében is történik egy csoda. Vernont és Petuniát újabb gyermekkel áldja meg a sors, ezúttal egy kislánnyal. Azt azonban nem is sejtik, hogy egy bizonyos könyv, valahol a Roxfort mélyén feljegyezte a kislány nevét: Dahlia Dursley. Mit kezd vajon az abszolút normális, minden különcségtől mentes család, ha egyetlen lányukról kiderül, hogy boszorkány? A történetben felbukkannak a régi jó ismerősök, Harry, Ginny, Hermione, Ron, Neville és még sokan mások, illetve közelebb kerülhetünk az új generációhoz is, hiszen Hugo, Rose, Lily, Albus és James is hasonló cipőben járnak, mint Dahlia. Persze az ő helyzetük némileg könnyebb. Vagy mégsem?

2011. aug. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vagy Merlin kalandjai.


Rövid leírás:

A csodás módon varázsolni képes Merlin-t anyja elküldi Camelot-ba tanulni, ahol Uther uralkodik és a mágia minden formáját pallossal üldözi. Hősünk kisvártatva összeismerkedik a király, Arthur nevű fiával, egy Gwen nevű szolgálólánnyal, miközben bekvártélyozza magát az udvari orvoshoz.

A sorozatban Merlin fiatal varázsló, Artúr pedig ifjú szőke herceg. Kettejük varázslatos kalandjairól szól a Merlin, teli izgalmas fordulatokkal, mulatságos és kedves jelenetekkel, drámai pillanatokkal, részről részre egyre nagyobb kihívásokkal.


Link: *****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. aug. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az éjszaka háza sorozat
2011. nov. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!