Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem akarok eret vagni, de...

Nem akarok eret vagni, de aztmondjak lehetek emo. Van eleterzesem. Sokanmegneznek hogy mintha tulzasba vinnem a dolgokat de nem. Lehetek emo?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 18:22
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

mark86


mondjuk ezt is elemezhetnéd! vagy nem tűnt fel??


A kérdező kommentje:

ennemtudom.nemdivatbol akarok az leni.aztmondjak mar azvagyok es itt azvan hogy tetszik az emo stilus.mondjuk lehet rosszul is irhattam ki a kerdest.arra ertettem hogyhamar annak nezek ki csak eret nem vagtam,akkor emo vagyok.?

2011. jún. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy legyen az ami akar lenni, mert annál rosszabb nincs, hogy nem lehetsz/leszel az, ami akarsz lenni.
2011. jún. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
És annál van rosszabb, amikor hülyeséget akarsz csinálni, és évekkel később jössz rá, hogy senki nem akadályozott meg?
2011. jún. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

18:33

Akkor te hogy ragoznád?

Amúgy ha már így témánál vagyunk, tessék:


Emotional Punk Rock stílusú egyén.

Ha már ennyire helyes, és pontos akarsz lenni.

2011. jún. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Igen, állítólag rájövünk, és kinőjük. De a jelenben élünk.
2011. jún. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

mark86


az a baj hogy nem éltek kisfiam,hanem hülyét csináltok magatokból és divatból keseregtek valamin amit férfiként meg kellene oldani!

2011. jún. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Az emo-t valami kiváltja, az váltja ki, hogy nem tudsz beilleszkedni egy viszonylag normális társaságba, nincsenek barátaid, és ebbe a stílusba látsz kiutat, mert az emok többsége ilyen, ez egy olyan stílus, ahol egyformák az elvárások, persze aki nem divatból csinálja annál.
2011. jún. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Na várj..egy kicsit bekavarodtam. Szóval ha nincsenek barátaid, akkor felveszed a stílust, és más ilyen stílusú emberekkel barátkozol. De akkor már vannak barátaid, meg a másik embernek is van barátja, szóval??
2011. jún. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

mark86


és az a megoldás hogy tömörülsz más beilleszkedni képtelen emberhez és ezzel csak rontasz a helyzeteden??

nem kéne normálisan hozzáállni az élethez? nem kell átlagosnak vagy felszínesnek lenni. meglehet a véleményed bármiről,lehet más világnézeted vagdosás nélkül is mint az átlag embernek

2011. jún. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Sajnos átlag emberek ezt nem értik meg, hogy min mentünk keresztül.
2011. jún. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!