Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem akarok eret vagni, de...

Nem akarok eret vagni, de aztmondjak lehetek emo. Van eleterzesem. Sokanmegneznek hogy mintha tulzasba vinnem a dolgokat de nem. Lehetek emo?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 18:22
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

mark86


sajnos nem tudod mi az élet hülyegyerek!

tudod mi az hogy éhezni?nélkülözni?elveszteni a gyerekedet?

autóbalesetet szenvedni?aggódni a veszélyeztetett terhes feleségedért a kórházban?20 órákat dolgozni a saját vállalkozásodban? robotolni egy gyárban minimálbérért?

apádra mentőt hívni mert kilyukad a gyomra vagy a bátyádat látogatni aki 30 évesen infarktust kapott és elhalt a fél szíve?

mit akarsz te nekem megmagyarázni??? kutya gondod nincs,csak siránkozni befordulva és menekülni a problémák elől!!! zártam a témát!!!

2011. jún. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
eppen amugy tudom mi ez:az apam nemalegjobb apa.es az anyam se.es meg senki sem akar megbecsulni.eseznagyonfaj.:(
2011. jún. 3. 19:55
 23/33 anonim ***** válasza:

19:29

Khmm...ÚÚÚRISTEN!!!

Hogy mondhatsz ilyet? Ép elméjű vagy te egyáltalán? Gondolj már bele, hogy ki az átlag, és mi a normális?

Te, amúgy nem tudom, rémlik-e, hogy anno tanultál olyat bioszból, hogy "kamaszkor" meg a "keresem a helyem a világban", meg a "senki nem ért meg" stb...

Te, és a többi pancser (már nem tudok mit mondani) pont ebben a szituban ragadtatok. Csak tudod más, NORMÁLIS emberek továbblépnek, kinyitják a szemüket, és azt mondják, hogy "de hát a szüleim megértenek, a barátaim segítenek"

DE TI NEM!!!

Önsajnáló kis senkik vagytok!!

És mond már meg nekem: ha mi vagyunk az átlag emberek, TE miért is lennél különleges?! Mert apád gillette pengéjével vagdosod magad?

Érdekes, 2 ezer év alatt mindig az "átlag" emberek vezették a világot, és előre haladt.

2011. jún. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

mark86


és ez hol van bármelyiktől is amit leírtam?

2011. jún. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Arc vagy apád elé állni, és a szemébe mondani. Inkább sírsz a sarokban. Mert gyenge kis puhap*csű vagy.
2011. jún. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
mienvitat nyitottam.>.<
2011. jún. 3. 20:03
 27/33 anonim ***** válasza:

mark86


meg mondjuk mit kéne megbecsülniük?? a semmit? le kell tenni valamit az asztalra,nem tudom miből gondolják az emberek hogy alanyi jogon jár valami.és ha most apád anyád megváltozna nem lennél tovább emo ??? na tényleg hanyagoljuk mert gyerekekkel nem vitázok...

2011. jún. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
najo.amugy kerlek.ha nem erdekelne a tema szerintem normalisan valszoltal volna a kerdesemre nem egymast cseszegetni.es akkor is ne nezz le mindenkit mert csak egy gyerek.lehet hogy egy gyerek sokkal tobbet tud a vilagrol mint egy felnott.hiddel ebben van egy akar kicsi igazsag is.
2011. jún. 3. 20:14
 29/33 anonim válasza:
ezt hívják annak, hogy túlságosan is gazdag és unatkozik xd vagy nem gazdag de unatkozik és ilyen faságokon töri a fejét ahelyett, hogy tanulna vagy mittudomén... Fejemet teszem rá, hogy igazából kb bukott tanuló, azt meg senki le se fossa ide mit ir most erre...
2011. jún. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
73%
Lehet, hogy némelyik gyerek többet tud a világról, mint egy-egy felnőtt. De lássuk be, ez qrva ritka. Az meg, hogy a gyerekeket lenézi...hááát nem is tudom. Ha valaki ilyen kérdéseket írogat, meg így visszapofázik, közben meg nem is tudja, miről van szó, azt szerintem le lehet nézni.
2011. jún. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!